Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feltettem a Tindert! Ponntosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltettem a Tindert! Ponntosan hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni. Eddig rendben, de egy-két nap beszélgetés után hogyan tovább, ha nem akarom hogy a facebookon ismerőseim legyenek az előtt, hogy találkoznék velük személyesen. Nem akarom h idegenek, félig idegenek az ismerőseim legyenek. Nekem akik ott vannak, valamilyen szinten fontosak. Mi a megoldás?

Ti hogyan csináljátok? Van más megoldás, hogy facebook nélkül is jól meg tudjam ismerni az illetőt?



2018. márc. 14. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A találkozások során meg fogod ismerni őket.
2018. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ember, kérj találkozót.
2018. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Megismered, ha személyesen találkoztok.

Vagy akarsz egy életrajzi regényt először?

2018. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De még az előtt, hogy facebookon az ismerősöm lesz?

A tinder chat része nem olyan jó, sokkal rosszabb mint a faceb.

Nálatok ez a sorrend?

1.Match

2. Tinder chat

3. Tali

4. Facebook

Mert eddig úgy gondoltam h a 3-as és 4-es fordítva jó!

Tévedek? Ti hogy szoktátok?

2018. márc. 14. 17:51
 5/17 anonim ***** válasza:

"De még az előtt, hogy facebookon az ismerősöm lesz? "

Persze. Miért ne? Egy csomó ember nem akar feleslegesen olyan ismerősöket, akikkel egy kínos randi volt. Utólag még kínosabb törölni az ismerőslistáról.


A sorrend meg egyénfüggő. Te nem akarod, hogy facebookon az ismerőseid legyenek, szóval előbb kérj találkozót.

2018. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Tudod mi ezzel az egészzel a legnagyobb baj?

Hogy a sz..ros facebook-odat állítod a világegyetem középpontjába.

Szerintem először menj el egy pszichológushoz, kezeltesd ki ezt a virtuális világ szindrómádat, azután már tudni fogod a választ a kérdéseidre...

2018. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Lehet nem volt egyértelmű, de én vagyok a nő.

Van aki kb 1 óra beszélgetés után, már kéri a facebookom. Van aki nem is kéri, valahogy megtalálja és bejelöl.

Az elég kellemetlen lenne, ha azt mondanám h nem adom meg a nevem, előbb találkozzunk! 🙂

2018. márc. 14. 17:58
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nevetséges. Vagy egy éjszakára keresel valakit vagy (talán ez a ritkábbik eset) egy párt keresel, nem pedig egy adatlapot, ami jól mutat a tied mellett. Vagy tévedek?
2018. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem kellemetlen. Eleve személyes találkozóra hajt az ember. A messengeren tudtok anélkül is beszélni, hogy visszaigazolnád az ismedősnekjelölést.

31/f

2018. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én sose kértem fb-t, tali előtt.

Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak kis beszélgetés után, akkor szoktam felhozni a találkozás lehetőségét.

Nem szeretek csetelni hetekig tinderen pár nap max és akkor megbeszélünk egy időpontot, Ha ott minden jó akkor lehet fb.

Volt olyan is aki csak második tali után lett ismerősöm fb-n. F/27

2018. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!