Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a bunkó, amiért lassan 6 hét szexmegvonás után feltettem egy szimpla, logikus kérdést?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek meghalt az apja, azóta pedig nem hajlandó velem szexelni. Amikor legutóbb próbálkoztam, már kiabált velem, mint egy eszelős, pedig csak próbáltam benne vágyat kelteni.

Tudni kell, hogy rossz kapcsolata volt az apjával, évek óta csak rosszat hallottam róla, alig beszélt már vele, és többször mondott olyat 1-1 kisebb otthoni viszály után, hogy még egy kedves idegen is többet ér neki, mint az apja.

Ma már nem bírtam tovább, és felhoztam neki ezt, szembesítettem saját magával. Nem tudott semmit válaszolni, csak hebegett, habogott, és én lettem a bunkó. Miért vonja meg tőlem a szeretetet azért olyan dolog miatt, amihez nincs közöm?

Az összes barátnője támogatja ebben, egyik sem foglalkozott vele ennyit soha, de persze rögtön itt van valamelyik folyton, szinte versenyeznek, hogy melyik tud jobban vígasztalni. A barátnőm pedig fürdik ebben. Miért nem akkor volt neki ilyen fontos az apja, amikor élt?


2018. jan. 26. 22:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Elég gyerekes, és tapintatlan a hozzáállásod. Lehet, hogy pont az bántja, hogy nem sikerült rendezniük a kapcsolatukat az apjával amíg még élt. Nem láthatsz a fejébe, de inkább meg kéne könnyítened neki ezt a helyzetet, mintsem megnehezíteni. Legalábbis ha ő a legfontosabb számodra, és nem a szex. Ha eddig nem volt gond a nemi életetekkel, akkor biztosan ez az oka. Legyél türelmes, vagy ha nem tudod megérteni szakíts vele.
2018. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%

Az ember jobban ertekeli azt ami mar nincs. Nem tudom sajnos hogy megis milyen volt az a rossz kapcsolat koztuk. De egy az ami biztos hogy megis csak az apja... Ne eroltesd a dolgot adj meg neki egy kis idot. Segits neki es tamogasd.


Hasonlo helyzetben voltam/voltunk a volt baratnommel. Nem voltak jobban az apjaval nem is lattogadta. De mikkor meghalt az apukaja a baratnom is osszetort es nagyon rosszul erezte magat. De ott voltam mellette es segitettem amiben csak tudtam. Parnapig en sem erroltettem a szexet. Phuu pedig en aztan szex ehes vagyok. :D

2018. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
Bunkó!
2018. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
Te egy igazi önző, érzelmi analfabéta vagy. 6 hét szex nélkül, na és? Szingli koromban volt, hogy 3 hónapig nem szexeltem és nem haltam bele, nem állatok vagyunk.
2018. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%

Megdöbbentem a kérdéseden, több dolog miatt.

A barátnődnek meghalt az apja, úgyhogy nyilván nincs a legjobb lelkiállapotban. Ha nem voltak jóban, akkor még inkább igaz lehez ez, hiszen van mit bánnia.

Elhiszem, hogy neked hiányzik a szex, de tudnod kell, hogy ha az ember krízist él át (mint most a barátnőd), akkor igen gyakori, hogy a libidója a béka sejhaja alá csökken, egyszerűen nem tud olyan hangulatba kerülni. Ha sikerül ezt feldolgoznia, újra lesz kedve szexelni. Ezért nagyon jó, hogy a barátnői támogatják - nem hogy te is ezt tennéd. Kicsit próbáld magadat meg az igényeidet háttérbe szorítani, itt és most, ebben a helyzetben nem a te szexuális szükségleteid a legfontosabbak. Majd azokra is sor fog kerülni, ne aggódj, de előbb nyújts lelki támaszt a barátnődnek, és légy türelemmel. Fordított esetben biztos ő is így tenne.

Az meg, ne haragudj, de tényleg bunkóság volt, hogy fölhoztad, hogy miért nem akkor volt fontos az apja a barátnődnek, amikor élt. Erre nem tudok mást mondani, nagyon súlyos érzéketlenségre vall. Ha jót akarsz mindkettőtöknek, akkor ezért bocsánatot kérsz tőle.

2018. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

Először nézz magadba és gondold át mit kérsz, kérdeztél, akarsz. Miért nem tudsz türelmesebb lenni?

Nem mindegy mit mondott az apjáról? Mégis csak az apja volt...

Gyakorolj már egy kis empátiát.

2018. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
17%

De ez nem pár nap, hanem 6 hét! Fiatalon haltak meg a szüleim 17 és 20 éves koromban, de attól még nem csesztem így ki a barátnőmmel, pedig vele ellentétben én nagyon szerettem őket. Az ember ilyenkor igazából magát sajnálja mindig, nem azt, aki elment. Elbeszélgetnék vele erről. Oké lehet időt adni, de ennyi ideig szétesve lenni nem normális dolog.

31/f

2018. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
7%
Amit az egyes írt...plusz 6 hete nem szexeltél. Akkor én mit szóljak Cimbora?
2018. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
20%

Valójában csak magát sajnáltatja. Mit kell egész nap vigasztalni valakit csak mert meghalt az egyik közvetlen szülője?

Oké, nehéz lehet feldolgozni, de azokat a barátokat is megnézném akik másfél hónapja mást sem csinálnak csak vigasztalják egész nap egy olyan ember miatt akit nem is ismertek. Pláne így kb. egész álló nap csak arra emlékeztetik, hogy meghalt az édesapja, sosem fog tovább lépni.


Nem tudom, hogy az itteni rendkívül empatikus emberek hogyan viselnék, ha a párjuk valamilyen családi ok miatt nem feküdne le velük többet és 24/7-ben csak vigasztalni kellene folyamatosan és állandóan.

Ő a barátja, nem pedig a pszichológusa. Egy ember életében a sajátja az első. És, ha a halott apját akit nem is szeretett ennyivel többre értékeli mint a kapcsolatát akkor miért is a kérdező a végtelenül önző ember?

2018. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
19%
Igazán kiverhetné neki, ha mást nem is.
2018. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!