Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális férfit találni a huszonévesek között?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezert. 👇


“En normalis vagyok.”


25f

2018. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Én örök megtartóztatást fogadtam!
2018. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Amiért normális nőt.
2018. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Kinek mi a normális.
2018. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert a "normális férfi" összefoglaló jelző, bár nem úgy tűnik, de magas elvárást takar.


Ha azt mondod,hogy Te okos pasit keresnél, van olyan, ha azt,hogy rendeset, olyan is, ha azt,hogy jól nézzen ki, olyan is akad bőven. De olyan,hogy rendes, értelmes, jól kinéző, okos stb. (legalább átlagos szinten) legyen egyben, az már összetettebb elvárás, és nehezebben találsz ilyet.

De megnyugtatlak, ilyen pasik is akadnak bőven.

2018. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem ott keresed őket, ahol vannak.
2018. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Itt gyakorin csak selejt, normalatlan pasikat találsz.
2018. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Abszurd a kérdésed, és visszafele is épp oly érvényes. Amugy meg lehet találni normális partnert nemtől függetlenül, de tény nem egyszerű.

Sok minden okolható hogy ilyen a társadalmunk, de hát felesleges keresni az okokat, egyszerűbb nem beállni a sorban, vagy legalábbis részben különcnek lenni. Példának okáért olyanra gondolok, hogy előbb szolitok le személyesen egy lányt ha szimpatikus, mint neten keresgéljek partnert vagy jobban örülök egy hétköznapi programnak, vagy nem egésznap ezeket a cseszett okoskütyükkel élek stb.

2018. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert sajt.
2018. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazért,amiért a harmincasok között is.A mai egyedülálló f..szagyerek...Apuék segge alá raktak pár milliót,meg apu megtanította neki,hogy a nőnek a konyhában a helye.Szerintem meg öregedjen meg egyedül a kis ingatlanjában,meg húzzon a Tinderre!Tudod,amerre tart ez a világ,én nem csodálkozom semmin.Inkább eszem egyedül a pörköltemet... ;-)
2018. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!