Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig "illik" 2 lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "illik" 2 lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon régóta tetszik, viszont mikor kezdtek alakulni a dolgok, akkor mondta, hogy "neki még idő kell", mert még épp heveri az előző kapcsolatát.

Közben úgy voltam, hogy oké, ismerkedek másokkal. Megismertem egy tök szimpi lányt, randizgatunk, és hát persze, hogy most kezdett el érdeklődni az első is.


Jelenleg úgy vagyok, hogy egyikkel se történt még komolyan semmi, egyikkel se mondtunk ki semmit, csak találkozgatunk, ismerkedünk.


Meddig lehet így folytatni? Tudom, amíg meg nem tudom, melyik a jobban hozzám illő.. A kérdés nem ez. Meddig lehet elmenni a kapcsolatban, hogy azért ne okozzak neki se sérelmet, hogy "bocsi, hagyjuk"?


2018. márc. 21. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Minél hamarabb tedd tisztába dolgokat, mert ez mindkét lánnyal szemben inkorrekt. Az első megkapta a lehetőséget nem élt vele, én a másodiknak szavaznék bizalmat. Minél hamarabb beszélnék az elsővel és elmondanám neki, hogy mivel nemleges választ adott, ezért randiztál mással és most éppen alakuló félben van a kapcsolat és csak akkor lehet köztetek valami, ha vele nem jön össze.

40F

2018. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az elsővel miért foglalkozol még? Ott második csaj, foglalkozz vele, hisz vele már volt randi és szépen alakultak a dolgok. Most az hogy így a semmiből újra előjött az első, hát sorry. Lekéstél babám. Ennyi.
2018. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Az elsőt nem érdekled. A "nekem még idő kell" mindig kamu duma a csajoktól. Ha tetszel neki, akár már a szakítás másnapján összejön veled.
2018. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez most valami verseny és minél előbb találnod kell valakit? Én úgy vagyok vele, hogy ha 2 “jelentkező” közül nem tudom egyértelműen, hogy kit válasszak, akkor egyik sem az igazi.
2018. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szex után már nagyon gáz lenne. De akár csók után is...

Minél hamarabb döntsd el melyik lány kell neked.

2018. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az első lánynál ez a "kiheverni az előző kapcsolatot" csak duma volt, és valójában nála is alakulófélben volt valami, valaki mással. Aztán nem jött össze, és mos így jöttél a képbe nála.
2018. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Bezzeg amikor egy csaj randizik egyszerre 3 faszival akkor teljesen természetes. :)
2018. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
Ameddig meg nem dugtad...ja, de utàna se.
2018. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Szerintem senki nem szólta meg amiatt, hogy két lánnyal találkozik, inkább arról van szó, hogy az elsőt nem kell komolyan venni.

Én mondjuk zokon venném, ha mással is randizgatna az, akivel én, de ez én vagyok. Nálam kizárólagosság van, én se tartottam soha több vasat a tűzbe. De ez én vagyok.

2018. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Illik, semmi baj nincs vele.

A jobb csajokat is egyszerre vagy 5-en fűzik, és engedik is.

2018. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!