Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira mit ajánlanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit ajánlanátok, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
meghívtam moziba de még semmi konkrétat nem mondott rá. esetleg valami más helyet tudnátok mondani/írni? lehetőleg debrecenben. Még nem volt soha randi és ezért nézzétek el nekem hogy ilyen tudatlan vagyok. 18/f
2010. jún. 10. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Első randi: séta a parkban, esetleg valami kaja. Ha már ilyen cs*szett meleg van, illik kihasználni, és stírölheted a dekoltázsát.
2010. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Engem egy kávézóba vitt el először a barátom, mikor először randiztunk, nekem nagyon tetszett, jót forrócsokiztunk együtt, meg egy csomót hülyéskedtünk, pl. összekentük habbal egymás orrát... Szerintem ez azért jobb a mozinál, mert egy kávézóban lehet beszélgetni, ismerkedni a másikkal.
2010. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A mozi szar ötlet, a randi arra való, hogy beszélgessetek, hívd el sétálni vagy beülni valahová!
2010. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

Minden szép és jó naplemente, és egy váratlan pillanatban szép hangon belesúgod a fülébe, hogy "Répáznám a pukkantódat"


Nekem bejött! ;)

2010. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

19:42 a kurv@ a@nyádat!

vidd el egy parkba, az a legjobb. :)

fagyi, jegeskávé...minden ami kell :)

2010. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nos hát akkor lehet hogy majd módostom a programot és elmegyünk sétálni valamerre vagy beülünk valahova közben. és esetleg valami beülős helyet nem tudnátok ajánlani ami jó kis hangulatos?
2010. jún. 10. 19:51
 7/25 A kérdező kommentje:
a fagyi az nem rossz ötlet mert nemsoká műtik a mandulájával. parknak meg a nagyerdőre gondoltam ott a békástó és környéke kb.
2010. jún. 10. 19:51
 8/25 anonim ***** válasza:
A nagyerdő nagyon szép :) Én még csak 4-5ször jártam Debrecenben, de szerintem az jó hely, szívesen mennék oda 1. randin. Esetleg előtte vehetnétek/ehetnétek egy fagyit ott a környéken (mint mondtam, nem vagyok odavalósi, így azt már nem tudom, merre van ott fagyizó:$), aztán sétálhatnátok a nagyerdőben fagyizás közben, vagy ha a cukrszdában megettétek, akkor fagyi nélkül :) Én ilyen szép időben örülnék egy ilyen programnak ;) 19/L
2010. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vidámpark XD
2010. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
békástó,jó mocsaras hely,idil a dagonyának!
2010. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!