Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira mit ajánlanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit ajánlanátok, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
meghívtam moziba de még semmi konkrétat nem mondott rá. esetleg valami más helyet tudnátok mondani/írni? lehetőleg debrecenben. Még nem volt soha randi és ezért nézzétek el nekem hogy ilyen tudatlan vagyok. 18/f
2010. jún. 10. 19:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
utolsó. nem úgy értettem a békás tavat. meg különben is van ott a szélén jó kis járda készítve meg minden egyéb.
2010. jún. 10. 20:57
 12/25 anonim ***** válasza:

Pontosan igaza van azoknak akik a sétát , parkot javasolják első randinak ! És a Nagyerdő tuti hely !:D

Engem a párom szakadó hóesésben a Tokaji hegyre vitt első randira ! Megmásztuk a Kopaszt ! :D

2010. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
D-U-G-J-A-T-O-K!!!
2010. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
nézzétek videón az análvadász 9-et
2010. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
utolsó kettő. ti hülyék vagytok
2010. jún. 11. 08:42
 16/25 anonim válasza:

a mozit inkább második randira ajánlanám, arra jó, hogy simogasd a combját vagy cirógasd a kezét ilyesmi, persze ezeket csak akkor, ha az első jól sikerült

a harmadikon meg hívd fel hozzád vagy majd ő felhív és vad smárolás ha szerencséd van akkor szex:D


L

2010. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Seggből-szájba oszt' vissza?
2010. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Debrecenben randihelyek:


[link]


Debreceni cukrázda:


[link]


Sok szerencsét.

2010. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
hát én személy szerint falusi vagyok, és első találkozásnak simán jó ha szabadban vagytok, mondjuk sok a szunyog, ezért még ha elmentek filmet nézni hozzátok az is jó ám:P
2010. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én első randira a csajjal Strandra mentem, ott jót szórakoztunk, beszélgettünk... 1 hónapja együtt vagyunk.
2010. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!