Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassú ismerkedés? Vagy friendz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassú ismerkedés? Vagy friendzone?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nyíltan bevallotta, hogy bejövök neki. Néha el is hív ide- oda és bókol, hogy jó az illatom, szereti a nevetésem stb meg elmomdja, hogy fontos vagyok neki, de semmi konkrét nem történik. Azt leszűrtem, hogy baromi zárkózott és sok idő kell neki, hogy bárkit is közel engedjen megához. Mit kéne tennem?

2018. márc. 24. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg beszélsz vele, és rákérdezel, hogy el tudna-e képzelni veled kapcsolatot? (ha azt akarsz..)

Véleményem: vagy zárkózott, és lassan halad, vagy talonba tesz, mert más lányokkal is így ismerkedik,és még nem biztos abban, hogy te vagy a legszebb, a tuti befutó.

2018. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más lány nincs a képben ez 1000%
2018. márc. 24. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked is tetszik, akkor adj időt neki, hogy megnyíljon.
2018. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Csak egy vagy a jeloltek kozul. Ne magyarazd meg neki, hogy zarkozott es azert viselkedik igy. Mennyi idosek vagytok?
2018. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát, szerintem ha valaki szerelmes, de legalábbis nagyon érdekli egy lány, akkor akaratlanul is megnyílik, kommunikatív lesz, keresi a társaságát. Hiába, hogy egyébként zárkózott.
2018. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélünk csak fizikálisan kevésbé közelít
2018. márc. 24. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél megértő és türelmes, de azért közelíts felé egyre erősebben.
2018. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Adsz neki visszajelzéseket? Esetleg te is közeledsz hozzá (akár testileg is, pl. érintésekkel, simogatásokkal)? Előfordulhat, hogy bizonytalan és/vagy tapasztalatlan, ilyen esetben is sokan várják azt, hogy egyértelműen visszajelezzenek nekik (pl. te is bókolhatsz neki, te is elmondhatod, hogy ő is bejön neked stb.), mert lehet, hogy ő meg azt hiszi, hogy te nem akarsz semmit. Ezerféle oka lehet annak, hogy miért viselkedik így, de még mindig ott a legegyszerűbb megoldás, az emberi kommunikáció. Ha kettőtökről nem beszélgettek, nem adsz neki pozitív megerősítést akár szóban, akár tettekben, akkor nem biztos, hogy tudni fogja, hogyan tovább. Fiatalabb koromban volt, akihez szintén nem mertem közeledni, pedig amikor találkoztunk, kapásból belezúgtam, csak éppen a lányka is tapasztalatlan és gátlásos volt, és nem tudtam értelmezni a viselkedését, és voltam olyan hülye, hogy nem beszélgettem vele ilyesmiről, így meg is szakadt az ismeretségünk.
2018. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!