Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek szerint nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem akar tőlem semmit? Ajánlania kellett volna másik időpontot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nem nagyon ismerjük egymást, de párszor röviden beszéltünk élőben, néhányszor hosszasabban cseten is. Elég jó pozitív visszajelzéseket adott, nyomon követte a sorsom alakulását, sokat mosolygott rám, az érintéseimtől sem húzódott el, számot is cseréltünk, bár kétségtelen, hogy neki lehetnek előnyei abból, hogy engem ismer, mert hasonló dolgokkal foglalkozunk. Írtam neki, hogy a jövő hét végén ráér-e, mondta, hogy nem lesz itthon, de nem is ajánlott fel másik időpontot. Akkor ezek szerint csak én láttam bele többet a viselkedésébe? Most mi legyen, vonuljak vissza, vagy kérdezzek rá, hogy később alkalmas-e neki?

2018. márc. 31. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, te lattal bele tobbet, de egyszer meg hivd el. Nem mondott masik idopontot, semmit nem jelent.


Ketszer oke, harmadszor mar ne.

2018. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

"bár kétségtelen, hogy neki lehetnek előnyei abból, hogy engem ismer, mert hasonló dolgokkal foglalkozunk"


Ő is gondolhatja ugyanezt a saját részéről.

2018. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Ő még tanul, én munka mellett képezem magam, ő fiatalabb is jó pár évvel, picivel előrébb vagyok a karrier tekintetében, mint ő (már ha ezt karriernek lehet nevezni, de nekem már van stabil munkahelyem), szóval én ilyen szempontból nem lennék előnyösebb pozícióban vele, és nem is ezért érdekel az illető.
2018. márc. 31. 15:55
 4/9 A kérdező kommentje:
#1: Én már egy után is hajlamos vagyok feladni. Csak azért nem értem az egészet, mert amikor elmeséltem a múltkor egy korombeli kolléganőmnek az eddigieket (azt nem, hogy írtam neki, az ma történt), akkor ő azt mondta, hogy a jelek alapján esélyes, hogy bejöhetek neki, mert pl. nem szokás csak úgy nyomon követni, hogy másnak hogyan alakul a karrierje, főleg úgy, hogy alig ismerjük egymást. És most ez egy kicsit furcsa így.
2018. márc. 31. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
3: azért szomorú, hogy egyből a eoaszindulat jön ki belőled éa azt feltételezed, hogy a másik számító dög. Szerintem ha kicsit vagy előrébb, mert idősebb vagy, ne hidd, hogy akkora király vagy, hogy emiatt akarna valamit tőled. Ha meg egy kérdéa után is feladod, akkor növessz magadnak kitartást, mert így a munkában sem fogsz előre jutni.
2018. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, ha valami más elfoglaltsága van és ezt egyenesen közli veled és nemcsak terel, akkor még nem volt feltétlen elutasító, az is lehet hogy még nincs még akkora rutinja ismerkedés terén és nem tudatosult benne, hogy ilyenkor neki illene másik lehetőséget felajánlani. Szerintem még egy próbát megér, ha akkor sem mutat érdeklődést akkor a továbbiakban nem keresném a társaságát.
2018. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5: Nem feltételezem, hogy számító lenne, ha jól sejtem, éppen te írtad azt válaszul, hogy talán ő is azt gondolja, hogy nekem lehetnek előnyeim abból, hogy ismerjük egymást. Csupán tényként közöltem egy-két dolgot, ha csak a kihasználásra építeném az egészet, akkor valószínűleg nem én járnék jól egy pillanatnyilag munkanélküli, a szakmai karrierje elején járó emberkével.(Másrészt szóba került vele korábban, hogy nekem vannak olyan cuccaim, amik őt is érdekelhetik, és mondta, hogy ezekre lehet, hogy igényt tartana, ezért is mondhatom azt, hogy ha csupán az előnyökre sarkítanánk le az egészet, akkor pl. ilyen téren is ő járna jól.) És ebből nem kellene azt a zseniális következtetést levonni, hogy ettől nagyra tartom magam, bár tudom, hogy a gyakorin elég sűrűn előfordul az, hogy rögtön nekiugranak a másik torkának, vádaskodnak, és kifacsarják a másik ember szavait. És egyébként ha történetesen abban is gondolkodna, hogy pl. segíthetek neki munkát találni, vagy egyéb szakmai dolgokban, akkor sem gondolnám, hogy ettől számító dög lenne, feltéve, hogy tisztességesen bánik velem, és nem csavarja el a fejem, nem játssza meg magát azért, hogy neki bedőlve segítsem az előmenetelét. A párkapcsolatot és a munkát meg nem igazán lehet összevetni, mert ha valaki mondjuk egy randimeghívásra elsőre kvázi nemet mond, akkor nyilván óvatosabb leszek, és nem arra fogok törekedni, hogy komplett hülyét csináljak magamból, és folyamatosan ostromoljam a meghívásokkal. Ettől még munka terén lehetek kitartó, ha pl. elsőre nem értek meg valamit, vagy rosszul csinálok, akkor addig figyelek másokat, addig kérdezek, és addig gyakorolok, amíg nem megy. Viszont ha párkapcsolati téren ezerszer hívnám el ugyanazt az embert, mert "kitartó" vagyok, akkor csak magamból csinálnék hülyét. Ennyit arról, hogy mennyire lehet párhuzamot vonni az élet két területe között.
2018. márc. 31. 18:32
 8/9 A kérdező kommentje:
6: Annyit tudok, hogy szakmai jellegű elfoglaltsága lesz, és hogy az egyik haverjával már korábban megbeszélték, hogy találkoznak. Viszont velem meg úgy viselkedett, hogy abba akár többet is bele lehetett látni, pl. alig ismerjük egymást, még tavaly váltottunk pár szót, meg utána fb-on néhány rövid és semleges üzenetet, és azt hittem, hogy már el is felejtett, ehhez képest nagyon is tisztában volt azzal, hogy mi történt velem, holott nem beszéltünk, és a fb-ra sem rakok ki kb. semmit, felmenni is csak ritkán megyek fel. Miért fordítana rám ennyi figyelmet, ha nem érdekelném valamennyire? Nem hinném, hogy unatkozna, és én legalábbis olyan vagyok, hogy még ha pl. társaságban is beszélnek egy számomra is ismerős emberről, de nem érdekel az élete, akkor az infó az egyik fülemen be, a másikon ki. Legutóbb majdnem egy év szünet után láttuk egymást, mosolyogva és picit pirulva köszönt, emlékezett a nevemre, a lakóhelyemre, tudta, hogy mi történt velem az utóbbi időben, szinte állandóan mosolygott rám, ha összenéztünk, és nem zavarta, ha többször megérintettem. Jó, lehet, hogy közvetlen típus, de ezek így kicsit furcsa dolgok a részéről.
2018. márc. 31. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbálkozz még nála, akár többször is. Ha tényleg zavarónak érzi, szólni fog hogy az már sok.

Sok lánynak imponál ha többször is próbálkozik nála a pasas.

2018. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!