Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin ha az egyik nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin ha az egyik nem akar alkoholt inni, akkor a másik se igyon? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Sima este, kellemes beülős helyen való randi, de az egyik azt mondja nem inna alkoholt. Akkor a másiknak is MUSZÁJ nem innia, különben aki nem iszik, az emiatt lenézi őt?
2017. febr. 27. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki azt iszik amit szeretne, ne azt nézd, hogy a másiknak hogyan tudsz megfelelni már rögtön az elején.
2017. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyen hamis képe rólad, később visszaüthet.


Úgy viselkedj, öltözz-egyél-igyál ahogyan máskor is szoktál.

2017. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez butaság... miért ne igyon az akinek van kedve hozzá, persze ne részegedjen le, de szerintem ihat.


Bár más kérdés, hogy ha a randipartnerem nem iszik, akkor én sem szívesen iszom, de ha ő iszik, nem ítélem el érte.

2017. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Az vagyok, aki nem iszik.


Nem várom el, legalább látom, mire számíthatok. Ha elvan egy sörrel egész este, oké, ha egymás után dobja be a feleseket, nem.


Meg érdekelne, hogy mire kell a pia. Ha én terápiával kezelt szorongással nem "tompítom" a valóságot, kicsit érdekes, hogy neki kell.

2017. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Úgy vagyok vele, mint az előző. Ha én nem iszom, attól még nem zavar, ha a másik fél igen, ha viszont ő nem iszik, én sem szívesen tenném, hiába kívántam meg mondjuk egy pohár bort vagy valamit. Érdekes amúgy, nem tudom, miért gondolom így...
2017. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, 3-asra gondoltam.

#5

2017. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért ne ihatna? Úgysem a lerészegedés a cél.
2017. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindketten azt esznek és isznak, amit akarnak.
2017. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően sikeresnek tartom magam a lányoknál, szóval nem általában problémázom.


De volt már ilyenekben részem, hogy

-a lány kocsival jött és nyilván nem ivott; úgyhogy ő kért egy pina coládát alkoholmentesen, én pedig egy bloody mary-t dupla vodkával

-ugyanígy másik alkalom, a lány szintén kocsival volt; ő ivott egy pohár gyümölcslevet, én egy pohár bort


Mindkétszer több óráig üldögéltünk az italok mellett, szóval szó sem volt arról hogy vedeltem volna. Pont úgy szoktam, hogy egy pohár bármilyen alkohol mellett elüldögélek egy-két órát simán. De azt éreztem ez is közre játszik abban, hogy én alkoholt ittam, ők meg nem, hogy másnap messengeren (természetesen nem személyesen, a randi végén) szóltak, hogy "nem vagyunk egyformák, ez nem fog működni..."


---

Köszi az eddigi válaszokat mind!

2017. febr. 27. 16:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Erosen ketlem, hogy az alkohol miatt, maximum a gyumolcsleves lanynal, de ha mindketten csak az auto miatt nem ittak alkoholosat, akkor nem hiszem.
2017. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!