Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért várják el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el egy férfitől, hogy karrierista legyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 11:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Nen várom el.
2018. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem minden nő várja el, csak egy részük.


Valószínű ez a réteg az alábbi két ok egyike miatt: hogy ők költhessék el a férfi pénzét meg rajolhassanak a drága autóban stb.


VAGY


Ők maguk is karrieristák és ez a természetes.


De vannak olyan nők akik tipikus "Családi csókát" keresnek akinél a gyerekszeretet, önfelálodzás stb. a fontos érték.


De van aki "életművész" férfit szeretne akivel közösen élnek bohó életmódot - mások szemében brutál szegénységben általában olcsó-minimálbútoros lakásban, sokszor az utcán éjszakázva "alibi-munkákkal".

2018. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem várják el. Viszont ha ronda vagy, semmi pénzed, nulla ambíciód és a legjobb tulajdonságod, hogy "kedves" vagy, akkor ne csodálkozz, ha nem jut nő
2018. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Mert en is az vagyok.

Es nem csipem a motivalatlan embereket 150 rugo nettoval.

2018. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki elvárja, van, aki nem. Nem vagyunk sorozatgyártottak. Én például nem várom el, mivel én magam karrierista vagyok, nekemjobb, ha olyan párom van, aki támogat, nem pedig azt gondolja, hogy nőként csak a család legyen a karrierem. Otthon maradni sem én fogok a gyerekkel, csak a minimális első időkben. Lehet leszavazni, akinek ez nem tetszik.
2018. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Én egyáltalán nem várom el, hogy karrierista legyen, viszont elvárom, hogy legyenek céljai, legyenek ambíciói és ne egy gyárban akarjon a soron megrohadni, de ettől még nem kell karrieristának lennie.
2018. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Én azért várom el, mert én sem vagyok csóró és nem akarok csóró, lusta párt.
2018. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, csak azt, hogy legyen egy becsületes munkája, amiből fenn tudja magát tartani, és a szabadidős tevékenységekre is jut. Ezt én is fel tudom mutatni. A célok pedig kellenek, akár kicsik is, de azok hajtják az embert, de nem mindenáron és mindent annak rendelve alá.
2018. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nem várom el. Annyit várok el, hogy fix megélhetése legyen, nem alkalmi munkás vagy munkanélküli legyen.
2018. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent a karrierista, ugyebár.


Nekem a nemkívánatos karrierista férfi az, aki napi 10 órát van a munkahelyén, további 4-5-öt dolgozik itthon, alszik éjjel 4 órát, ezentúl anyagcserél és eszik, és kb. a munka a mindene. És minden a munkának van alárendelve, ideértve a családot is. Ez nem kéne.


Viszont ismerek pasast, aki szerint az már karrierista, ha valaki a gyárszalag mellől tovább szeretne lépni. Na ezt a fajta "karrierista" viselkedést én is elvárom.

2018. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!