Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elítélitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elítélitek, ha egy férfi nem karrierista, hanem inkább lightos melót végez, mert megteheti?

Figyelt kérdés
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy megengedhetem magamnak, hogy azt csináljam, amihez kedvem van. Nem vagyok ilyen hű de gazdag, de azért egy módos középosztálybeli családban nőttem fel. Ezzel a vagyoni háttérrel azt azért nem engedhetem meg magamnak, hogy ne csináljak semmit, viszont azt igen, hogy beérjem valami laza kis munkával, ahol jól elvagyok és olyan mintha szabadidős tevékenységet folytatnék. A fizetésem még a nettó 200-at sem éri el, de így is megtakarításaim vannak, mert a családunk egyik ingatlanjában élek, nyilván a saját szüleimnek nem kell albérletet fizetnem. Jól érzem magam a bőrömben, moziba,színházba,étterembe, külföldi utazásokra járok, síelni, tengerpartra, távoli kontinensekre és közben egy cseppet sem kell megerőltetnem magam, de nem is a családi vagyont herdálom el, mert van biztos jövedelmem, még különböző befektetésekbe is bele tudtam vágni, ami remélhetőleg még több jövedelmet hoz, miközben gyakorlatilag semmit nem kell csinálnom. Viszont találkoztam már olyan lánnyal, aki elítélt ezért, mert hogy ő közben megszakad a melóban folyamatosan teper egy multinál 300-400ezerért és így is elmegy albérletre meg mindenfélére, miközben én csak ülök a babérjaimon és fele ennyi keresettel több megtakarításom van. Csak nem értem, hogy ez miért zavar bárkit is? Miért kéne nekem megszakadnom, ha enélkül is biztos stabil lábakon állok?

2017. dec. 15. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nekem ez kiábrándító. A szüleid egyszer meghalnak, akkor már nem fogsz tudni rajtuk élősködni. Nem szeretem az olyan embereket- nemtől függetlenül- akik az élet megúszására játszanak.

23/N

2017. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Na azt ne próbáld bemesélni, hogy a világkörüli utakat meg a síelést a 200 ezres fizudból pengeted ki. Egyértelmű, hogy ehhez a szüleid járulnak hozzá. És ez véleményem szerint egy felnőtt férfitól szánalmas dolog. Azzal nincs semmi gond, hogy minél kevesebb munkával akarsz minél többet keresni, okos emberek így csinálják, de ne a szüleiden élősködve akard ezt megcsinálni, hanem magadtól. Én az ilyen pasikon csak nevetni szoktam, akik a szüleik sikereit a sajátjuknak hiszik és pont akkora az arcuk is, mintha bármit letettek volna már az asztalra. Ilyen párt nem akarnék magamnak.
2017. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Egy here vagy. Nincs benned motiváció, erő, dinamika, hiába élsz jól. A nők a szorgos kézzel, ésszel megáldott kreatív férfiakat szeretik. Ne más pénzéből legyél kreatív! F

UI: még mielőtt megkapnám, hogy irigy vagyok, nagyon nem. Munkám van, komoly céljaim, terveim, hobbijaim, érdeklődésem számos terület felé. Amúgy az sem kizárható, hogy ksmu a kérdés. Vót' má!

2017. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Áruld el, havi 200 alatt hogyan hozod össze a távoli kontinensekre való utazást?
2017. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó hát nem tagadom, a régebbi kiruccanásaimhoz a szüleim is hozzájárultak, illetve voltak olyanok, ahova konkrétan velük együtt mentem(sztem ez 10-en évesen,20-on év elején természetes ha a család megteheti), de most már egy ideje én magam fizetem a saját dolgaimat. Amúgy ez nem élősködés, mert a szüleim maguktól támogatnak, nem én kértem tőlük, sőt nem is mindig fogadom el, ha adnak. Ők azt mondták ,hogy nyugodtan maradjak otthon és nem kell ilyen alantas munkákat elvállalni, hanem menjek tovább phd-ra akár fizetősre és ők támogatják, de én inkább különköltöztem és melózom, hogy valami önállóságot tanuljak.
2017. dec. 15. 12:41
 6/16 A kérdező kommentje:

"Munkám van, komoly céljaim, terveim, hobbijaim, érdeklődésem számos terület felé."


Ezt én is ugyanúgy el tudom mondani magamról, csak én nem a munkámnak élek, hanem attól teljesen független céljaim, terveim, hobbijaim vannak.

2017. dec. 15. 12:47
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Lazy Lover, nekem hiába irogatsz olyanokat, hogy idióta vagyok, ha meghalnak a kérdező szülei akkor ő lesz az örökös. Engem ez nem érdekel, ilyen megúszóember akkor sem kéne, ha a világ pénze vetné fel.
2017. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De én nem megúszóember vagyok, csak pusztán sokakkal ellentétben nem a munkában találtam meg az életcélomat, hanem teljesen más dolgok érdekelnek. Számomra ez nem opció, hogy ezerrel teperjek, tönkretegyem az egészségem és olyat csináljak, amit nem szeretek. Nem vagyok mazochista. Nyilván ha találnék egy olyan munkát, ami tényleg nagyon érdekel és szívvel lélekkel tudnám csinálni, akkor azt elvállalnám és hirtelen engem is karrieristának tartanának. De csak az a tény, hogy sok pénzt keressek, engem nem hoz lázba, mert ha nem is vagyok egy milliárdos, de annyim bőven van, ami nekem elég.
2017. dec. 15. 12:53
 9/16 A legrosszabb ***** válasza:
25%
#7: Dehogynem...
2017. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
részben értem a feltett kérdést, bár kíváncsi lennék milyen szektorban találtál ilyen laza munkát, ahol megkímélnek a stressztől. amúgy természetes, hogy irigyek rád az emberek, a nők szemében is inkább egy olyan pasi az igazi aki saját erejéből ért el valamit. te meg valószínű tudatosan vagy tudatalatt elszólód magad, hogy milyen jó anyagiakkal vagy megáldva, ami ha olyan körben mondod még okés, de ha nálad szegényebbeknek mondod akkor ne csodálkozz, hogy megvetnek a hencegésed miatt. amúgy én nem ítéllek el, de akkor kb. hasonló anyagi helyzetű csajjal ismerkedj sztem. suba subához guba gubához..
2017. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!