Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet jövője egy 25 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy 25 éves nő és egy 43 éves férfinek?

Figyelt kérdés
férfi özvegy,két 12,15 éves lánya van
2018. ápr. 2. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen személyiséggel rendelkeztek.

Át tudjátok-e hidalni az ekkora korkülönbséggel járó problémákat vagy sem...?

2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Amennyiben a nő nem akar gyereket, és nem bánja, hogy 40-es nőként majd egy nagypapával él együtt. Ismerek ilyen párokat, akik együtt maradtak, de a nő panaszkodik, hogy a férje már semmit nem akar csinálni, sehová nem akar menni, ő meg még élne.


Mi a férjemmel 40 évesek vagyunk, nemrég költöztünk külföldre, rengeteg tervünk van, úgy érezzük előttünk az élet. Te ekkorra már egy közel 60 éves emberrel leszel együtt, aki valószínűleg már csak a nyugdíjas korát tervezi.

2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólók már a lényeget elmondták, még annyit hozzátennék, hogy az sem mindegy a jövőtök szempontjából, hogy mennyire jössz ki a lányaival, hiszen épp kiskamasz/tini, szóval lehet most velük is nehezebb. Egyébként is fel vagy készülve két "készen kapott" gyerekre 25 évesen?
2018. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Így igaz, második. Köszönöm.


Szomorú, de a velem egykorúak vagy nem mernek kezdeményezni,vagy nem vesznek komolyan egy kapcsolatot...én érettebb vagyok mint a korombeliek. Vágyom egy normális kapcsolatra. Mostanában az isősebb férfiak találnak meg. Valamiert őket vonzom be..

2018. ápr. 2. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy vagy érettebb.
2018. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy ven pasitol?
2018. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Interferencia ***** válasza:
A 25 éves nőnek több, mint a 43 éves férfinek.
2018. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem másznék bele, nem csak az életkor miatt, hanem a két gyerek miatt sem. Főleg a koruk miatt sem, és mert lányok, úgy meg főleg nem.

Eleinte még kinézhet úgy is akár, hogy de jó barátnők lesztek, de igazából akkor mutatják ki a foguk fehérjét, amikor majd már ott leszel, élettársként vagy feleségként.

Ha özvegy, a két gyereke vele él nyilván.

Arra is gondolj, hogy az ő életükben pár év múlva jön az "itt aludhat-e a fiúm" című játék, ezt hogy fogod tolerálni, hogy lényegében egy átjáróházban élsz? Hacsak nem áll úgy a pasi, hogy a lányainak vesz egy lakást, és külön költözteti a két lányt tőletek.

Á, ez egy tűzfészek, nagyon megbánnád. Próbálkozzál még, vagy, mondjuk 35-ig biztosan találsz szingli férfit, gyerek nélkül.

2018. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én éltem így 10+ évig, két saját gyerekünkkel és nem a kor miatt lett vége. Az egy fontos dolog, de korántsem az egyetlen.
2018. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem itt nem csak a kor jattszik hanem az hogy van neki még tinédzser lànyai .Eleve te 25vagy és hozzajuk anyai szigorral kell àllni nevelni őket .Az oké hogy érettebb vagy a korodbeliektől de a gyerekeivel is meg kell majd küzdened el kell fogadniuk hogy te vagy a pót anyjuk .Én nem kezdenék vele nem biztos hogy az idegeim birnàk .
2018. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!