Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randira hívás vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randira hívás vagy csak egy kedves gesztus?

Figyelt kérdés

Ha egy régi ismerősbe botlasz, utcán beszélgettek majd megszólal, hogy megeszünk egy sütit?

Most csak a kényelmesebb beszélgetés miatt, vagy ez egyértelmű randira hívás? Érdemes ilyen szituban rákérdezni?



2018. ápr. 7. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen gesztus, a hosszú idő után történő újbóli találkozás örömére. A randira hívásnak azért vannak előzményei, nem úgy megy, hogy X év után felbukkan egy régi ismerős és ukk-mukk-fukk randira hív :D
2018. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszegesd, hogy akkor ez mégis mi! Ha tetszik/van kedved hozzá, akkor üljetek be valahová spontán. Úgyis kiderül, hogy mire megy ki az egész! Ne rombold le a pillanatot azzal, hogy mindenképpen a választ keresed.
2018. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért én már láttam olyat, hogy valaki X idő után felbukkan és randira hív. Ki tudja mi jár ilyenkor a fejükben...
2018. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Egyok sem. Ez egy sütire invitálás.

Csatlakozom 2# válaszához. Miért kell ebbe rögtön mindent belefeltételezni, képzelni, vágyni vagy éppen gyanakodni???


Valószínűbb, hogy gesztus. De lehet, hogy randi. Ez ki fog derülni viselkedéséből, mert addig még gondolom fogtok beszélni.


Komolyan nem értem, hogy miért kell ilyeneken meg olyanokon, hogy "megszólítsam", "mit fog szólni", "mi lesz" agyalni.

2018. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha így fejezi ki magát?


Lenne kedved meginni velem egy..?


Biztos van az a kifejezésmód ami egyártelmű nem???

2018. ápr. 7. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2 évig nem láttam egy "barátomat". Amikor hazajött MO-ra és véletlen egymásba futottunk,előtte max csak neten beszéltünk vagy nagy ritkán telón amíg távol volt. Szóval amikor meg találkoztunk azt kérdezi tőlem,hogy elmegyünk valahova kajálni? Azthittem,hogy csak úgy egyszerűen meghív enni, nem gesztus nem randi bla bla csak úgy meghívott. Pff nem sokkal rá pár napra már bepróbálkozott és ismételten akart talizni,éreztem hogy na ba...zd ez valamit akar tőlem. Megkérdeztem és nekem vágta. Igen azthitte lehet köztünk valami és leesett hogy azért hívott meg kajálni! Ne játsszak vele! Ennyit a k...a jó barátságunkról. Állítólag mindig tetszettem neki, érdekeltem őt. Magyarán ő többként tekintett rám. Fa...a nekem még nem volt igaz férfi barátom
2018. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na főleg 6-os története miatt is vagyok az őszinte kommunikáció híve: rögtön tisztázni ez most mi?


Vagy rögtön tudomására hozni, hogy foglalt vagyok és szerelmes másnak esélye sincs...akkor milyen süti? :-)


Akinek meg ez nem tetszik...annak hátsó szándékai voltak...nem az én problémám..az biztos hogy ilyeneken csak azok sértődnek meg...aki nem akarja hogy félreértsék ne legyen félreérthető :-)

2018. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!