Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a férfi a második vagy harmadik randira gesztus gyanánt hozna nektek egy NAPRAFORGÓT?

Figyelt kérdés

Most a kérdés nyílván csak azokhoz szól, akik szeretnek/nének virágot kapni a második-harmadik-sokadik randin.


De mennyire lenne gond, ha én napraforgót hoznék? Szerintem nagyon szép virág és hosszabb távon lehetne védjegy, mint nagyszüleimne a szegfű (mai napig minden ünnepre szegfűt vesz nagyapám nagyanyámnak, mert annakidején mikor randiztak akkor is azt vitt). Szerintem ez egy szép dolog, nekem tetszik az ilyesmi.


Nekem 4 virág tetszik maximum ezeket tudnám vinni:


Napraforgó

Orgona

Fekete Rózsa

és bármilyen olyan virág ami kék.


(Illetve még ide sorolandó a "vénusz légycsapója", de azt nem illik vinni).


Ezzel lenne-e problémátok? Mennyire kötelezően elvártak a "klisés" virágok? (Vörös rózsa meg tulipán).


(Mondjuk még az tetszik, mikor a latin vagy Csendes-óceán szigetvilági(?) nők a hajukba tűzve hordanak napraforgót vagy egyéb virágokat, de ez manapság őrültség lenne, de pl. ennek a festményalak-nőnek, jól állna: [link]



#randi #virág #szépség #védjegy #napraforgó #őrült vagyok nem tagadom
2017. aug. 23. 13:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szánalmas a vicced! Inkább húzz ki a földekre dolgozni, majd nem lesz erőd ilyen baromságokon agyalni.


Ki nem sz..rja le, hogy neked milyen virág tetszik? Most magadnak veszel virágot, vagy a kiszemeltnek?

2017. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

#1


Ez hol vicc? Én komolyan kérdeztem.

2017. aug. 23. 13:41
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen virág lehet, annak örülök. Amúgy páromból kinéztem volna, a kedvenc virága a napraforgó (de ő inkább rózsát hoz ált., mert az a hagyományos).
2017. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Anyam biztos, hogy egybol megkerne, hogy vedd felesegul. Imadja a napraforgot :D
2017. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#3


Én pont ezért kerülném, mert "megszokott" és csak azért vigyek azt, mert "azt úgy kell és kész"? Nem érezném magam tőle jól, KIVÉVE ha az első randin szóba kerül, hogy a nő kedvenc virága a rózsa, mert akkor az lesz, de nem azért, mert valaki valamikor kikiáltotta kötelezőnek.

2017. aug. 23. 13:47
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Ha megtudnám, hogy szereted a napraforgót meg a többi gazt, én vennék neked. Aztán meglátjuk, hogy férfiként fogadod-e.
2017. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk ilyenkor az előző randin illik óvatosan megkérdezni csak úgy félvállról, hogy mi a kedvenc virága. Aztán "véletlenül" pont azt vinni neki.

De amúgy nekem olyan kicsit viccesnek tűnik a lelki szemeim előtt, ahogy besétálsz egy szál napraforgóval :) Szedjél még hozzá valamit, vagy tetesd be csokorba. Amúgy is jobb, ha meg van rendesen csinálva, igényesebb is meg könnyebb fogni, nem koszol össze semmit ha esetleg olyan helyre mentek.

2017. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Magát a virágot imádnám és nagyon örülnék neki, a kedvencem. :)

Viszont ha megtudnám, hogy azért kaptam, mert neked az tetszik, hát nem tudom, elég gáznak tartanám :D a párom azért hozott nekem, mert van egy csomó napraforgós cuccom, látszik hogy szeretem, az nagyon aranyos gesztus volt, de így...? :D

Ajándékot nem az alapján veszünk, hogy saját magunknak mi tetszik..

2017. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#8


Akkor középútként olyan kell ami mindkettőnek tetszik. Olyannal meg sokáig úgysem tartana akivel pont annyira eltér az ízlés, hogy ő az enyémtől, én az övétől vagyok rosszul. Mondjuk ha nárcisz a kedvence, akkor bajok lesznek. Még inkább, ha a szobanövények közül a muskátli, mert én nagyon utálom, a muskátli büdös és ronda is. Nem vagyok rosszindulatú, de valahol annak is örültem annakidején, mikor anyámé elszáradt és nem vett másikat. Egy nyomasztó dolog tűnt el akkor. Nekem a muskátliról az iskolafolyosó jut eszembe és az a tipikus "szegény az iskola" érzés.

2017. aug. 23. 14:33
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te a hibiszkuszra gondolsz amit a latinák/csendes óceáni nők a hajukba tűznek... A napraforgó pl apum országában a prostituáltak szlengje.
2017. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!