Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghallom a hangját, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghallom a hangját, és összerándul a gyomrom a vágytól. Ez olyan vicces, ilyen nagyon ritkán esik meg velem. Hogyan bizonyosodhatnék meg róla, hogy ő is így érez-e?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozunk és beszélünk, olyankor is összezavar. Vegyesek a jelzései.Leginkább iszonyatosan zavarban van,és nem tudja honnan fogja meg a dolgot.Leginkább hagyja,pedig működne ha energiát fektetne bele.De azt látom hogy nem mer belevágni.Ahogy amúgy én se.Haha 28/N

#randi-kémia
2018. ápr. 8. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ja, működne, holott 2 értelmes mondatot nem váltottatok, ami tovább mutatna pár beszélgetésen. De ezt te leszűrted. Lehet csak púp vagy a hátán és azért van zavarban. Haha.
2018. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh,hát köszi. :D Ehh!
2018. ápr. 8. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Milyen csillagjegyben szuletett? 😛😂😁
2018. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnánk miről beszélgetni,de ha azt elkezdenénk,akkor az már több lenne a szórakozásnál.Nem tudom hogy akarja e vagy akarjuk e ezt.De már abban sem vagyok biztos benne hogy van közös témánk,pedig kapásból 6 témát fel tudok sorolni...
2018. ápr. 8. 14:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Rák asszem.Július eleje
2018. ápr. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!