Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 éves vagyok és nem nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok és nem nézek ki ennyinek- ha ismerkedek, akkor csak 33 évet vallok be, mert a fiatalabb férfiakhoz vonzódom. Gonoszság ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Az, neked meg nagy koppanás lesz, amikor majd rájönnek és kibuknak rajta.
2008. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem az,biztos rajtad kívül sokan csinálják ugyanezt.Ha meg tényleg fiatalos vagy akkor meg nyugottan,csak ne legyen majd vita a későbbiekben!
2008. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ha nem nézel ki annyinak bevallhatod a 40 évet, max meglepődnek. ennyi. :)
2008. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy kis fullentes nem nagy dolog,mindenki "szepit" kicsit.En azonban akkor tennem ezt a helyedben,ha nem szeretnek tartos kapcsolatot az illetovel.Ellenben lehetnek veszelyei.Ha tetszel valakinek es az ugy szeret ahogyan vagy,nem hinnem,hogy szamitana egy evszam a szemelyidben.Amugy meg minden iraton szerepel szinte,akar ha kozos utat tervezel is,bukta lehet.Neked is jobb,ha nem kell azon izgulnod mikor veszi eszre.(Engem nem zavarna,sot buszke lennek ra,ha a parom idosebb es abszolut nem is latszik rajta) De ez az en velemenyem.
2008. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az évek lassan,de biztosan múlnak.Mivel sokat sportoltam és sportolok jelenleg is,az alakom teljesen rendben van.Inkább 30-nak nézek ki,mint 40-nek.Minden válaszban van igazság,amit írtatok - KÖSZÖNÖM!Komoly kapcsolatot keresek és remélem,ha majd megmondom az igazat,azt a társam elfogadja majd.
2008. okt. 29. 16:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg bátran, miért kell füllenteni?
2008. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha komoly kapcsolatot keresel, jobb, ha közelebbit mondasz a 40-hez... Képzeld csak el, ott áll álmaid 28 éves pasija, akar téged, nem érdekli, hogy 33 éves vagy, komolyodik a kapcsolatotok, aztán egyszer a kezébe kerül a személyid, vagy jogsid stb... Elkezd morfondírozni... "Az OK, hogy 5 évvel idősebbnek mondta magát, az 20 év múlva is belefér... De 20 év múlva én 48 leszek, ő meg 60??? Na, azt neee" És finoman kitáncol a kapcsolatból...
2008. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
ŐSZINTÉNEK kell lenned. MINDEN ESETBEN.
2008. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
ha csak flörtölni akarsz, meg egyéjszakás kapcsolatokat, akkor nem gond. ha viszont komoly kapcsolatban gondolkozol, akkor igenis legyél őszinte.
2008. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Inkább arra légy büszke,hogy jó csaj vagy 40 évesen is.Az igazságot meg elöbb utóbb megtudja.Hogy fogsz a szemébe nézni utána?

Én pont az ilyen 40-es csajokat szeretem (33 évesen),és nagyon rosszul esne ha megtudnám,hogy hantáztál.

2008. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!