Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézi le sok fiú ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le sok fiú ennyire a lányokat? Miért mondják nagyon sokan, hogy nem kell barátnő nekik, csak egyéjszakásokra hajtanak?

Figyelt kérdés
Itt is többször olvastam... egyesek szerint a csajok csak arra valók, hogy jól megdugják őket, aztán ennyi. :S Mivel szolgáltunk rá erre? Én is sok fiúval találkoztam már, aki azért közeledett felém csak, hogy lefektessen. Nem is ismertek, mégis egyszerre vmi könnyűvérű kis p*csának néztek. Járok bulizni, van, hogy be is rúgok, néha cigizek is... sőt flörtölni, kavargatni is szeretek, mikor nincs barátom... ettől már nem lehetek normális lány? Akkor már meg se kell becsülni? Vagy csak én keresgélek rossz helyen? Mindig találok egy fiút, akivel hasonló az érdeklődési körünk, tök jól elvagyok vele, tényleg összeillenénk... majd kiderül, hogy csak le akar fektetni? Miért kell így kezelni?
2010. jún. 12. 13:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
elég ribancszerűen viselkedsz, mit vársz?
2010. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
De miért vagyok ribanc? 18 éves vagyok, szeretek szórakozni. És bár iszom néha, soha nem csinálok hülyeséget, és soha nem fekszem le senkivel buliban vagy akárhol... És ilyenkor van az, hogy lelépnek.
2010. jún. 12. 13:57
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
de buliban ismerkedni? ott szinte minden srác kúrásra megy...
2010. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Jahm, ne a partikon nézz körül, akadnak még normális egyedek :)

Ott tényleg csak flörtölgetni lehet.

2010. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ribancszerűen viselkedsz. Azok szokták kibulizni magukat, berúgni, meg stb...Ezt az életet választod, akkor ne is reméld hogy normális pasid lesz. Bocsi, de ez a véleményem...
2010. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezért vagy az:


Járok bulizni, van, hogy be is rúgok, néha cigizek is... sőt flörtölni, kavargatni is szeretek, mikor nincs barátom... ettől már nem lehetek normális lány?


amelyik lány tartós kapcsolatot keres, az nem így viselkedik, ahogy te, ezért azok a fiúk akik szintén tartós kapcsolatokat keresnek sosem fognak téged megtalálni.

2010. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
86%
Nekem másfél éves kapcsoaltom van, mégis "kibulizom" magam, és fogyasztok alkoholt, de nem rúgok be... gondolom a kérdező se tajtrészegre issza magát? Ha igenakkor énkértem elnézést. De szerintem eza szánalmas, hogy egy csaj már nem mehet el bulizni anélkül, hogy ne nézzék ki magának az ilyen parasztok, másdolog hogy viccesdolog leszerelni öket :D
2010. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

"Járok bulizni, van, hogy be is rúgok, néha cigizek is... sőt flörtölni, kavargatni is szeretek, mikor nincs barátom..."


Háát bulikon akkor ne csodálkozz, hogyha csak kúrni akarnak veled a pasik, de mint leirták előttem a pasik csak amiatt mennek bulikba!

A többi tini gyereknek meg áll a f.asza és még egy kólás üvegbe is beledugná!

2010. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem csak bulikról van szó. Baráti társaság által is ismerkedem, sőt... a srácok többsége nem buliból való.
2010. jún. 12. 14:04
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg azért mert unják hogy igazán beleszeretnek egy lányba és pofára esnek. És akkor áttérnek arra h leszarják az érzelmeket és csak az kell nekik. Szégyen de nálam is ez van:(

18/f

2010. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!