Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen jó volt minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jó volt minden a sráccal, lefeküdtünk, azóta nem beszélünk. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Tényleg szuper volt, tökre odavolt értem, csak a harmadik találkozásunkkor csókolt meg tehát a fckboy mivoltát kizárnám, tervezett velem mindenféle programot, hozott ajándékot külföldről, és a haverjainak is bemutatott (bár nem úgy mint a barátnőjét, de előttük puszilgatott, stb.) Tegnapelőtt lefeküdtünk, és azóta köddé vált, nem írt, ma írtam neki de meg se nézte... A szex nem volt a legjobb, elég hirtelen történt és nekem szükségem lett volna több intimitásra, ezért nem is nedvesedtem be túlzottan, egyik barátnőm szerint ez lehet az oka, hogy azt hitte nem kívánom eléggé, közben csak a szitu nem volt túl ideális, meg még elég tapasztalatlan is vagyok a téren. szerintetek? Leginkább a srácok véleményére lennék kíváncsi, az ő szemszögükből. (mindketten 20+ évesek vagyunk)

2018. ápr. 20. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyes pasik képesek a d..gásért még a csillagokat is lehazudni. Ennyi.

Látta, hogy könnyű veled bánni, hisz teljesen oda vagy érte.

2018. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg voltál neki,ennyi volt,megkapta,amit akart.
2018. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert nem maszik a szadba az elso talalkozas alatt, meg nem jelenti azt, hogy nem csak megkurni akart. Nem veletlen nem a baratnojekent mutattott be. Az csak az "o szajaba rakom nemsokara, irigykedjetek haverkaim!" kör volt.
2018. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Elég buta nő lehetsz, hogy őszinte legyek én ugyanezt tettem volna a pasas helyében.


Nagyon butácska vagy, 20+ vagy, de a felfogásod egy gyereké, bár még azt sem mondanám, mert vannak okos gyerekek...

2018. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Egy biztos...ez iszonyúan nem normális reakció. Bocs, de én undort érzek ( férfiként)...megdugom, lelépek... ennél patkányabb dolog nincs nagyon, mindegy mi motiválta.
2018. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%

Az előző tipikus nyalizós pasi. :D


Most azt hiszed ettől szimpatikus leszel a Kérdezőnek? XD

2018. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, érdekelne hogy miért tartasz ilyen szegényes intelligenciájúnak azért, mert nem látok a másik fejébe :) szerintem te sem értenéd egyből a szitut ha a csaj/pasi eltűnne csak úgy, mikor minden király volt előtte. igen, lehet hogy csak meg akart fektetni, viszont a viselkedése nem erre következtetett, és ezt nem lehet átadni a képernyőre írt betűkkel.
2018. ápr. 20. 14:09
 8/23 A kérdező kommentje:
bocsesz, ezt a #4-nek írtam :D
2018. ápr. 20. 14:10
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Pedig csak a szex kellett neki, magyarázhatod nyugodtan, egyedül te nem vagy hajlandó elfogadni ezt. A barátnőd is el lehet eresztve agyilag...

Így jártál.

2018. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 6#- os, qrvára nem vagyok az a tipikus nyalizós sem, meg pasi sem, ha érted...ez a véleményem, ennyi. Nem a Kérdezőnek akarok udvarolni...
2018. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!