Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez működne? Lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működne? Lenne olyan fiú, aki ebbe belemegy?

Figyelt kérdés
Nem akarok komoly kapcsolatot... viszont mégis hiányzik egy pasi. Volt egy olyan srác nemrég, akivel hónapokig találkozgattunk, mondjuk heti 1-2x összejöttünk, beszélgettünk, szórakoztunk, le is feküdtünk... szóval afféle testi-lelki kielégülést nyújtottunk egymásnak. De nem jártunk. Így bulizhattunk, flörtölgethettünk mással is, de több nem volt (szex mással nem volt). Jó volt, tetszett a dolog, csak pár hónap után vége lett, nem is ezt terveztük egyébként. Vajon lenne olyan srác, aki direkt ilyenbe belemenne? Nem lenne rossz vége ennek? Esetleg tapasztalatok?
2010. jún. 12. 23:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyen elő-csajt szeretnék, aki mindig ott van amikor kell. =S Kevés ilyen fiú van, de kevés ilyen lány is.
2010. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

én benne lennék egy ilyenbe szivesen.

18/F

2010. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Irj privit.:P

18f

2010. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
És vajon egy olyan fiú is benne lenne, aki nem akar semmi kötelezettséget, eddig is csak discos p*csákkal kavart, semmi több? Nem lenne egy ilyen srácnak túl sok ez?
2010. jún. 12. 23:52
 5/32 anonim válasza:
haha én is így vagyok, csak a másik oldalról. ritka az ilyen. azt vettem észre mostanság a baráti körömben hogyha valakik összejönnek, akkor azok sülve főve együtt vannak. blöe.
2010. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan rossz dolog. Végül is benne lennék, bár mással ne feküdj le és szedj fogamzásgátlót nekem ennyi igényem lenne. Nagy kérések?
2010. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%

kulman20@freemail.hu

ide írj ha van kedved hozzá!!

kicsit megismerjük egymást:)

2010. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%
de reméljül csaj vagy XD
2010. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes, mert szerintem elég sok fiú benne van az ilyesmiben. Pláne ha nem vagy túl csúnya. Tényleg.
2010. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

én most ilyen nőt keressek. rossz vége nem lesz, ha elég érettek vagytok hozzá. amúgy fényképes jelentkezéseket várok. :D


19/f

2010. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!