Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha mozogtok, sportolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha mozogtok, sportoltok azt a másiktól is elszoktátok várni?

Figyelt kérdés

Annakidején elég sokan foglalkoztam magammal, de a sok társkeresési csalódás után, teljesen elment a kedvem az egésztől.

Ilyenkor megértőbbek lennétek a másikkal? Szeretnék jobban kinézni és egészségesebb lenni, de annyira elment a kedvem az egésztől, hogy szükségem lenne egy szerető társra, aki értelmet ad az életemnek.


2018. ápr. 23. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem várom el, viszont nekem az egyik kedvenc időtöltésem a túrázás, így ha nem bírja a tempót vagy nem szeret túrázni, akkor ne zavarja, ha nélküle járok. Egyébként viszont szóba se jöhet nálam olyan ember, aki mástól várja, hogy az életének értelmet adjon és aki ennyire el van keseredve egyedülállóként.
2018. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én főleg MAGAM MIATT törekszem az egészségre és nem azért mert egy esetleges elvárás másoktól. Előbb a fejedben rakj rendet, h mi a fontos számodra :)
2018. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem elvárás, de nálam előny ha a másik is sportol és szeret mozogni, vagy legalább legyen nyitott rá. De szerintem első sorban nem mások miatt, hanem saját magunk miatt kéne odafigyelnünk magunkra és az egészségünkre, amibe beletartozik a rendszeres mozgás is.
2018. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el.
2018. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem várom el, de aki szintén sportol jobban megérti, hogy én miért csinálom. Nekem ez énidő, kikapcsolódás, stb. és az a tapasztalatom, hogy aki abszolúte nem sportol, nem is érti ezt meg. Volt, hogy exem megkérdezte, hogy miért áldozok bizonyos sportokra ennyi pénzt és energiát. Na ezzel szemben a jelenlegi párom fut és versenyekre is jár. Más a hobbink, de nincs kérdőre vonás és mindketten megértjük a másik szenvedélyét.
2018. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Én elvárom, de azért várom el, mert aki nem él hasonló életet, azzal mindig csak problémám volt már ismerkedésnél is. Szóval jobb, ha olyan párom van, aki nem akar visszarántani, nem nyavalyog, hogy miért csinálom... stb. Aki hozzám hasonló módon él, az jobban megért engem is.
2018. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem szoktam elvárni, de igyekszem olyan párt keresni, akinél ez alap. Nem szeretek az indok lenni, azt szeretem, ha valaki mindentől függetlenül jól akar kinézni.
2018. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani ezt a függetlenséget. Ha ti is sokáig egyedül lennétek és nem látnátok nagyon reményt arra, hogy valaha lesz párotok, megnézném mennyire lenne élet kedvetek.
2018. ápr. 23. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Több, mint 10 éve vagyok egyedülálló, 6-os voltam, nem kell több szerencsétlenkedő, bocs. Én aktívan élek, aki nem így él, azzal nem működött, mert "vegyem rá én valamire" (bocs, nem vagyok az anyja, felnőtt ember...), ha eleve passzív, akkor én miért megyek, ha jön, akkor végignyafogja... stb.

Ne haragudj, nem akarok egy felnőtt óvodást örökbe fogadni. Tisztában vagyok vele, hogy kevés olyan elvetemült van, mint én, de mi értelme olyan kapcsolatba belemenni, ami mindkét félnek csak nyűg, mert annyira különbözők vagyunk?

Nem kell, hogy egymás klónjai legyünk, legyen meg mindkettőnknek a külön kis élete, de vannak olyan dolgok, amiknél nagyon fontos a hasonlóság, vagy legalább az, hogy egy irányba tartsunk, különben nem lesz hosszú életű a kapcsolat. Ha egyik fél mondjuk imádja a nagyvárosi életet, a másik meg a csendes faluban érzi jól magát, addig működik, amíg távkapcsolat van, aztán amikor komolyabbra fordul, akkor valamelyik fél vagy feladja önmagát, és nem lesz elégedett, és idővel mindenképp tönkremegy a kapcsolat, vagy belátják, hogy nem fog működni, és szétmennek. Ugyanez sok más dologra is vonatkozik, és ilyen az aktív életmód is. Nem baj, ha mindkét fél másban aktív, de ha az egyik fél aktív, a másik passzív, akkor ott konfliktusok lesznek.

2018. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
8 éve vagyok egyedül, mégis edzek.
2018. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!