Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ismerkedés során, ha oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkedés során, ha oda kanyarodik a téma, elszoktátok fogadni a férfi felajánlását?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szóba kerül a szexualitás és feldobja a férfi, hogy tud képet küldeni a nemi szervéről.

Elszoktátok fogadni?


2017. máj. 23. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ilyenkor kezdek finoman kiszállni a beszélgetésből. Nekem ismerkedés során ne a farkával akarjon villogni, hanem a személyiségével. Ha azzal nem tud, akkor felejtős.
2017. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ott érne véget az ismerkedés azonnal.
2017. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
A jó öreg "dickpic":)
2017. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, csak szúrja a szememet. Helyesen: el szoktátok fogadni.
2017. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem ismerkedés, ha a farkát elküldi!! Az csak dugni akar meg egy agyatlan b@rom. Ott elvágta magát, ha küld egyet.
2017. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És vége is lenne az ismerkedesnek.
2017. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Elolvastátok figyelmesen a leírást?


"Tegyük fel, SZÓBA KERÜL A SZEXUALITÁS"


Ha elmélyedtek a témában, akkor sem fér bele egy bránert ábrázoló fotó? Mert egy sima ismerkedésnél érthető, de egy szexuálisan túlfűtöttre sikeredett chatelésnél szerintem nem kéne ennyire elzárkózni tőle. Szerintem a kérdező így értette.

2017. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem felajánlják csak beszéltek valamiről és ott egy random p_öcs.

Amúgy ha netes ismerkedésre gondolsz nem kérném, hívjon el szépen randizni, ismerjem meg őt és hogyha klappolnak a dolgok akkor idővel a farkának is bemutatkozok.

2017. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én beszélgettem már szexualitásról egy-két emberrel, mégpedig elég túlfűtötten, de képküldést megtagadtam, és nekem sem kell. Mi a fenét nézzek egy farkon? Mit???? Az összes ugyanúgy néz ki: idétlenül.

Persze, ha szeretek valakit és vonzódom hozzá, az ízéhez az illatához, akkor oda vagyok azért a testrészért is. De így önmagában olyan hervasztó és bunkó dolog, akkor is ha szexről beszélgetünk.

2017. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6.


Dehogy olvasták(tisztelet a kivételnek), az első hozzászólásán már az elején is jót mosolyogtam.

Köze nincs a kérdéshez, de nem baj. Aztán a második válaszában tovább viszi a hülyeségét.


A helyesírási hibára meg direkt rákerestem, de akkor becsaptak :D

Van egy pár szabály, amit idővel mindig elfelejtek.

2017. máj. 23. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!