Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen alkalmazás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen alkalmazás, hogy akár neten, akár élőben kitölthetsz egy tesztet és az alapján összehoz azzal a lánnyal, aki a legjobban passzol hozzám?

Figyelt kérdés

Aki látta a black mirror 'hang the dj' epizódját, az tudja miről beszélek, nyilván az már egy kicsit utópisztikusan zajlott, de valami ehhez hasonlóra gondolok.

Nyilván az lenne az ideális, ha személyesen el lehetne menni egy helyre, ahol egy részletes személyiségteszt alapján összehoznának azzal a lánnyal, aki a legjobban illik hozzám. Nem tudjátok, hogy létezik e ilyen alkalmazás vagy lehetőség? Pénzt is hajlandó lennék rá áldozni, az nem akadály. Igény sztem mindenképp lenne rá.



2018. ápr. 24. 14:02
 1/6 Derwer ***** válasza:

Csernusnak van egy társkereső portálja ami ilyesmin alapszik...

Www.vagyokneked.hu

2018. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiprobaltam es hat amire szamitottam, ez az oldal is olyan mint a tobbi, a legjobb tarskereso meg mindeg a valo eletben van nem az interneten!
2018. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az infót, sajnos a netes társkeresők már teljesen komolytalanná és elavulttá váltak. Nekem se volt szerencsém velük, pedig jól nézek ki.

Na mind1, ha nagyon nem találok semmit ,akkor lehet, hogy én magam hozok létre egy ilyen alkalmazást és tesztet, de nem neten hanem úgy, hogy élőben lehessen találkozni. Ha valóban ekkora piaci rés van ilyen tekintetben, akkor valakinek be kell tölteni.

2018. ápr. 24. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az annyira jó rész volt, 3x végignéztem! :)
2018. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, még a nyomasztó jeleneteivel együtt is meglepően derűs rész volt, pláne a többihez képest.

Zseniális sorozat amúgy ,mindegyik különálló kis rész egy külön történet, elgondolkodtató, maró gúnyt használó, erőteljes társadalomkritikával feltöltött, durván nyomasztó, utópisztikus, megdöbbentően realisztikus emberábrázolással ,annak minden szépségével és mocskával nyersen ábrázolva.

Legjobb sorozat ever.

2018. ápr. 24. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértünk, bár talán a 4. évad részei egy nagyon picit gyengébbek lettek, mint az első háromé, de még így is zseniális. Melyik volt a kedvenc részed a 4.-ben? Nekem a Hang the Dj-től eltekintve, amit a pozitivitása miatt imádtam, a Crocodile volt még nagyon meghatározó. Azt kb 3x újranéztem, és egyre nyomasztóbbá vált.
2018. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!