Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feltaláltam egy olyan alkalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltaláltam egy olyan alkalmazást ami olyan népszerű lenne mint a WhatsApp vagy a Snapchat, tehát DOLLÁRMILLIÁRDOS lennék. Lányok járnátok velem? (hogy tudnám megcsinálni a programot xd)

Figyelt kérdés

Tehát van a pesten láttalak csoport több tízezer taggal

Meg csomó ilyen csoport lehet világszerte

TALÁLTAM EGY PIACI RÉST

ezt ki lehetne váltani egy alkalmazással:

bluetooth-al működne

mutatná, ki van körülötted a villamoson, metrón, utcán

a profilodba rakhatsz face, insta linket

elmenthetsz embereket későbbre

rájuk tudsz írni

meg tudod nézni, hogy ahol aznap járkáltál, kiket láttál

(természetesen azok közül, akik szintén regisztráltak)



2017. jún. 9. 17:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A részletek nem érdekelnek.Akkor írj, amikor már milliárdos vagy!
2017. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez tényleg akkora ötlet, miért mondod el itt? Most már mindenkié.
2017. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mivel a programozáshoz teljesen hülye vagyok, maximum a sírba vittem volna az ötletet.
2017. jún. 9. 17:57
 4/26 anonim ***** válasza:

De ez szinte a Tindernek a működése.

A körülötted levő regisztráltakat jelzi neked. És azokat "elmentheted" magadnak (jobbra húzod). És ennyi

2017. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
De ha ötleted van, nézz utána, van-e ilyen, és ha nincs, védesd le.
2017. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Van egy hasonló francia alkalmazás, de nem ugyan azokat tudja, amiket írtam. Ahogy a WhatsApp sem az első üzenetküldő volt, meg a Snapchat sem az első képküldő alkalmazás.
2017. jún. 9. 18:31
 7/26 anonim ***** válasza:
Aki egy szimpla kérdésnél elkezd kötekedni meg személyeskedni abban mekkora mértékű szorongás és frusztráció lehet?
2017. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem kerestél egy társat aki ért a programozáshoz? És ketten osztoznátok.

Am én tuti nem regiznék ilyenre. Miért lenne az jó hogy full idegenek látják ki vagyok? Abszurd. Már lassan semmi intim szférája nincs az embernek. Sok éretlen fiatal csaj aki meg regizne bajba is kerülne, sok elmebeteg járkál az utcán.

Egyébként nem járnék veled.

2017. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tinderen nem full idegenek látják, hogy ki vagy? Ugyanúgy betehetsz instagramot stb.
2017. jún. 9. 18:40
 10/26 A kérdező kommentje:

# 10


Még gyk-n sem mer visszaírni ez a kis 15 éves, minecraft függő billentyűzetharcos kis pöts.

2017. jún. 9. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!