Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy rendörnél?

Figyelt kérdés

Van egy rendőr srác, akivel sokszor találkozunk. Mosolygunk egymásra meg minden, de kb ennyi. Nem hiszem, hogy udvariasságból mosolyog rám.

Vajon azért nem mer oda jönni, mert szolgálatban van?

Menjek én oda? Nem fogják kirúgni érte vagy szólni neki?

Vagy inkább hagyjam a fenébe?



2018. ápr. 25. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igazoltasd magad vele, aztán a lakcímkártya után már meg is kereshet, és szolgálaton kívül mit csinál a jó ízlés határain belül, az már magánügy.
2018. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mit csináljak, hogy igazoltasson? :D Azt neki kell eldönteni, hogy igazoltat e. :D
2018. ápr. 25. 13:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá! Ha bejössz neki, bármi hülyeséget kérdezhetsz vagy mondhatsz. Ha nagyon rámenős akarsz lenni, kérdezd meg, hogy állnak a rendőrök azokkal a lányokkal, akik időnként szeretnek rosszalkodni.
2018. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy haza viheti-e a bilincsét. :D

De akármit is csinálsz, ne legyél már ennyire életképtelen. Köszönj rá kezdésnek mondjuk... :)

2018. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életképtelen, de nem vagyok az a kezdeményezős típus. Meg amilyen nyomi vagyok tuti elbénázom aztán majd jól kiröhög. :D
2018. ápr. 25. 14:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe! Merre laksz? (harmadik hozzászóló vagyok)
2018. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy, helló, Zsanett vagyok... :D
2018. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, meg 5-kor tali a szökőkútnál, nem? :D
2018. ápr. 25. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél már kreatívabb. Villants egy védett madarat, füles baglyot, ilyesmi. Akkor tuti nem nevet ki. :P
2018. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Kövess el a szeme láttára egy szabálysértést... az intézkedésből egyből tudni fogod, hogy bejössz- e neki 😀
2018. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!