Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tud a mai világban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tud a mai világban egy férfi felülkerekedni a többin férfi? Mivel tűnhet ki a sorból? Mire mondjátok azt, hogy na ez a férfi kell mert ilyen és olyan? Nem a külsőre gondolok!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Jó a humora,sikeres,optimista.

De ez mit sem ér,ha külsőre elég előnytelen.A nőknek azért kell,hogy a kémia működjön.Persze vannak kivételek pl.Vajna Timi.

2018. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Pedig a külsőre kellene gondolnod. Ha azzal nem tudod megfogni a nőt, minden mást megsüthetsz.
2018. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik rétegtől kérdezed?

Én mivel művész vagyok és magas szinten érdekel a művészet, a magam részéről ez a legfontosabb egy pasiban. Érthető módon hasonló kaliberű férfit is választok. ;)

2018. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, én miért gondoltam azt a páromról, hogy nekem ő kell. De vedd figyelembe, hogy minden nőnél nem fogsz tudni révbe érni sehogy, mert mindenkinél mások a prioritások, van amit egyik nő elfogad, másikat mélyen taszít.


A párom intelligens, szarkasztikus, vicces, okos, kedves, kevésbé szociális - bár ott van a társaságban de keveset szól. Jó emberismerő, de attól, hogy valakit kiismert, még nem bánik vele kedvezőtlenül vagy kedvezően, mindenkivel ugyanolyan kedvességgel bánik. Esetleg akit nem bír, azt próbálja elkerülni :D. Emellé csipkelődős, nem unalmas ember. Rengeteg dolog iránt érdeklődik, és mindenről lehet beszélgetni vele.


Anyagi helyzete átlagos, igazából neki nincs saját pénze, mert egyetemista és még nem dolgozik, szüleitől kap pénzt (én szintúgy, annyi, hogy van valamennyi tanulmányi ösztöndíjam).

2018. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Más nevében nem tudok nyilatkozni.

Nálam:

- nem akar direkt bevágódni

- nem játssza meg magát

- nem feltűnősködik

- sima emberi lényként kezel engem (se nem több, se nem kevesebb)

- úgy érzem, megvan a közös hang, tudunk viccelődni (itt szokott a legtöbb ember elvérezni, elég "fura" humorom van, nem sok emberrel értjük meg egymást ilyen téren), bármiről el tudunk beszélgetni

- vannak közös hobbijaink, érdeklődési körünk

- összeegyeztethető céljaink vannak az életben

- passzol az értékrendünk, világnézetünk

- tudunk legjobb barátok lenni (és ebben benne is van az őszinteség, kommunikáció, kitartás, szeretet, kompromisszumkészség, stb)

- nem dohányzik

Ezek nálam alapfeltételek egy kapcsolathoz. Véleményem szerint csak az utolsó az én személyes rigolyám, a többi alapvetően szükséges ahhoz, hogy működjön a kapcsolat. Persze, belevághatnék olyannal is, akivel pl tök mások a hosszútávú terveink, de minek? Nem tartanám fair-nek egymás idejét húzni úgy, hogy sehova se vezet, mert az elvesztegetett időt soha sehogyan nem tudja visszakapni senki. Szóval nálam nem az az elsődleges szempont, hogy a másik milyen, hanem az, hogy ketten mennyire illünk össze, mennyire vagyunk jó csapat, mennyire van meg a közös hang.

Ez az én magányvéleményem, más természetesen máshogy működik, nem "a nők" nevében nyilatkoztam. :)

24/N

2018. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Céltudatos, kiveszi a részét a házimunkából kérés nélkül, megbízható, intelligens, felelősségteljes, figyelmes, családszerető.
2018. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen megbízható,legyen felelősségtudata,céljai,ambiciói . Én pl évek óta nem találok ilyen férfit (akinek én is tetszem) ,25-35 korosztályban is azok a legnagyobb ambiciók,hogy pc játékokkal játszanak meg az anyjukkal laknak mert "minek elköltözni ha itt is van hely" ,meg anyuka főz-mos rájuk ..

Meg a férfiak nagy része,nemhogy komolyat,de semmilyen kapcsolatot nem akar,csak szexelni . Ez közhelyes,és régebben baromságnak tartottam,de ma már látom,hogy tényleg így van . Ezzel semmi baj egyébként,mindneki éljen úgy ahogy neki jó,de pl nálam ezzel ki lehet tűnni a tömegből,ha látnám valakin ,hogy meg is akar ismerni nem csak hanyattvágni .

2018. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Számomra az is nagy pozitívum, ha nem rivalizál a többi fèrfival. Már-már fura kérdés, mert azt hittem, hogy az ilyesmi csak a nõknél van.

Szerintem amivel elsõsorban kitūnhet a többi férfi közül, az a lojalitása, amikor már kialakult az az érzés, hogy egymáéi vagyunk és nem keres mást. Ehhez pusztán jól kell tudni választani. Azzal nemigen mész semmire ilyen szempontból, hogy minden nõnek megakarsz felelni és külön-külön mindegyikük véleményét kikérni.

A saját elégedettség érzetedért annyit tehetsz, hogy elsõsorban magadnak akarsz megfelelni, nem a nõknek. Bármilyen célokat vagy színt viszel az életedbe, azt csakis önmagadért, ne a nõknek akarj ezzel imponálni. Önmagadon érezni fogod, hogy vonzó és szerethetõ vagy, nem kell ehhez mindenféle jött-ment nõknek a megerõsítései. Aki erre szorul, annak nehéz lesz 1 mellett kitartani, pedig azon van a lényeg.

2018. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább 1cm-el hosszabb és vastagabb van neki mint a tiéd!
2018. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kulsore tetszik. En csak kulso alapjan tudok vonzodni.

N

2018. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!