Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék felülkerekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felülkerekedni rajta, hogy a saját kis fegyverét fordítsam ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon összemelegedtünk egy fiúval, ő 20 éves, én 17. Eleinte csak nagyon jó barátok voltunk, kishúgaként kezelt. Aztán jöttek az extrák, végül ez az egész tovább alakult, és én most kicsit többet érzek, mint barátság. Volt csók többször is, de amúgy csak szórakozunk egymással, poénból verekszünk, harapdáljuk egymást, de az utóbbi alkalommal már nem engedtem, hogy megcsókoljon. Nem engedtem, mert előtte sokat veszekedtünk, és tudtam, hogyha engedem hogy megcsókoljon, akkor legyőz. Akkor örök életeben ezzel fog piszkálni hogy már megint bedőltem neki. Mert az első csókunk úgy volt, hogy ki akart szedni belőlem valamit. Tudom, hogy néha szórakozik csak velem, de tudom azt is, hogy érez valamit irántam. Ő egy ilyen tipikus férfi, kicsit nagyképű, sok büszkeséggel. Egyedül az édesanyjának és a nagymamájának mondja hogy szereti, és az utóbbi időben nekem is elkezdte mondogatni. Múltkor a ház falánál beszélgettünk. Khmm. "Beszélgettünk". Egyik pillanatban eltolt kicsit magától, és fölhúzta a pulóverem cipzárját (én hülye nem vettem kabátot...) magához ölelt, és mondta, hogy "ne legyél már ilyen kihívó". Ezt nem értettem, hogy mi volt. Senkivel se foglalkozik, néha egy önző paraszt, de velem mégis kedves (általában). Szóval. Mindig tudja ugye, hogy mit kell mondania és csinálnia ahhoz hogy elolvadjak, ért a nők elcsábításához, de nem szeretne barátnőt. Néha úgy érzem, hogy végre nyeregbe vagyok, véééégre felül tudtam kerekedni rajta, és most az ujjam köré tudom csavarni, de aztán egy pillanat alatt visszalök, és megint ő csábít és irányít. Aztán elhatároztam, hogy megacélozom magam, elcsavarom a fejét, hogy úgy váljunk el(talán még 2-3 olyan alkalom van vissza, hogy találkozzunk, mert elköltözik) hogy lássa, nem tud az orromnál fogva vezetni.

A kérdésem tehát: Tudnátok nekem biztos módszereket mondani, amivel le tudok venni a lábáról egy ilyen nehezen kapható férfit? Ilyesmiről hallottam, hogy az elérhetetlenség jobban csábítja őket, próbálkoztam is vele, több-kevesebb sikerrel.

Köszönöm a válaszokat!

L/17



2014. febr. 3. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mondd neki, hogy sajnos többet nem találkozhattok. Nem adok egy hetet, és az ajtód előtt fog szerenádot zengeni. Vagy mondd neki, hogy van egy fiú, aki bejön neked és most vele akarsz foglalkozni.
2014. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem rossz az 1. de én nem mondanám a helyedbe : "most vele fogok foglalkozni"

elég annyit hogy tetszik egy fiú . esetleg kérd ki a segítségét ...

2014. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Haha, ez úgy ismerős, mert néha azzal húzza az agyam, hogy mondogatja, hogy kit fog legközelebb befűzni, aztán elröhögi magát, megölel, megpuszil, ilyenek. Csak az a helyzet, hogy heti egyszer találkozunk, a találkozások között ő sokszor részeg, és részegen bunkó, és mindig veszekszünk mint az élettársak. (Ezt barátnőm mondta,hogy olyanok vagyunk..:D) És amikor találkozunk, mindig hozzám bújik, bocsánatot kér, és sosem tudok neki ellenállni.

De kipróbálhatjuk...

2014. febr. 3. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
L/17 vagy. Többször emlitetted, hogy ö férfi. Mennyi idös vaojában?
2014. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20.:D Nem is igazán fiú, nem is igazán férfi. Nem szeretem a szóismétlést. Fiúnak meg nem fogom írni, "kinőtt" már abból a korból.
2014. febr. 3. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját magad válaszoltál a kérdésre: "a saját kis fegyverét fordítsam ellene".

Ha leközeleb jön, mondd, hogy nem érsz rá, mert egy pasival beszélgetsz a fb-n.

2014. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!