Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nekem kell mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem kell mindig fizetnem ha randizok egy férfival?

Figyelt kérdés

Elmentünk a sráccal először jégkrémezni közben sétáltunk. Mindenki fizette a saját részét.

A következő talinál pizzériába mentünk ahol nem beszéltük meg,hogy ki fizet ezért úgy gondoltam itt is majd mindenki fizeti a saját részét. Aztán amikor megkajáltunk azt mondta a srác,hogy ha fizettem utána még ha van kedvem akkor sétálhatunk. Először majdnem reflexből kérdeztem,hogy "én fizessek"? aztán elment minden bátorságom nem csináltam belőle gondot, azthittem amúgy,hogy nincs nála pénz esetleg. Úgy hogy fizettem 3500ft-ot ami nem nagy összeg,de akkor is gáz volt a szitu 😓 Most megint találkozni akar,de nincsen semmi kedvem. Nagyon szimpi a srác és semmi bajom vele, azonkívűl,hogy azt gondolta nekem kell fizetnem az étteremben. Szerintem úgy lett volna korrekt ha mindenki fizeti a saját részét. Ja és ez vagy a negyedik olyan fiú aki sz@@ban hagy igazából. Valakivel csak a sokadik randi után mentünk először fizetős helyre. Aztán a mozi előtt meg azt mondja nekem a partnerem,hogy nála nincs annyi pénz, van nálam 600forint még? Akkor kérdeztem viszont,hogy bocsi de azthittem a saját részünket magunk fizettjük. 😓 Na mindegy akkor is én dobtam bele mindent. 😨 Gondolom vannak kivételek valahol,de miért van az,hogy ennyi ember ezt megmeri csinálni és később mint a mostani srác nem is vágja le hogy miért nem akarok találkozni vele.


Amúgy randiztam már 29évessel is,de átlagban 24-26 a korosztály.


L/21 F/25


2018. ápr. 26. 19:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Vékony vagy?
2018. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Vicces gyerek vagy
2018. ápr. 26. 19:06
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy jön ez ide,de igen.

172centi vagyok 57kg.

2018. ápr. 26. 19:07
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Vannak akik azért randiznak, hogy másokkal “tartassák el magukat. Igen, fiúk is. Tehát ő is ilyen kihasznál téged.
2018. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem fog. Velem a többi srác is egyszer játszotta ezt el. Nem értem miért nekem kéne az ő részüket is fizetnem.
2018. ápr. 26. 19:09
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Már a kérdés önmagában paradoxon. Te nem férfiakkal randizol!
2018. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igaz, hiába 25 éves valaki vagy a 30-at tapossa ha én tartom el őt. Bosszant picit főleg az hogy ezután ír még a srác. Egy órával ezelőtt kb.
2018. ápr. 26. 19:12
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy ír. Biztos megéhezett szegény. De ha elviszed enni, szerintem megint megengedi, hogy utána sétálj vele.
2018. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Kuka.
2018. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Jó ég... egyre rosszabbak a magyar pasik minden téren. És csodaljoznak hogy a nők külföldi pasival jönnek össze. Nagyon önzőek.
2018. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!