Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? 6hete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? 6hete, hetente többször randizok egy sráccal, DE.

Figyelt kérdés

Nem akarja nagyon kimondani hogy együtt vagyunk, egy pár. Állítása szerint meg idő kell neki.

Bár mindent megtesz , ez nagyon frusztral! Lehet nem is akar igazán csak "időtöltésként" fogja fel a randikat???

Ezek a gondolatok motoszkálnak a fejemben. Szerintetek?


2017. okt. 12. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Adj még neki időt és a tetteiből úgyis tudni fogod, hogy mi a szándéka.
2017. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed.

Az igyekezetével nincs gond (virág , minden reggel üzenet,mindig elmondja hogy gyönyörűnek tart, és miattam halasztotta el a katonaságot ....de valahogy mégse akarja.

2017. okt. 12. 22:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva
2017. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez is opció, erre is gondoltam. Hm.
2017. okt. 12. 22:21
 5/15 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint 6hét alatt azért tudja az ember hogy akarja-e a másikat vagy sem.

Köszönöm a hozzászólásokat , valamiért így kevésbé érzem sz.rul magam mert talán egy kívülálló jobban átlátja mint én a rózsaszínködömmel.

2017. okt. 12. 22:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el...ha eddig minden jól alakul, akkor tökmindegy, mikor mondjátok ki.
2017. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, de ettől azt érzem csak "unaloműző" vagyok.

Vagy csak sexualisan vonzódik hozzám.

Nem szeretnèm "feleslegesen" beleélni magam,mégis hétről hétre akaratlanul ez történik ...

2017. okt. 12. 22:35
 9/15 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk
2017. okt. 12. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
szex is szokott lenni? mert akkor a "ha ló nincs jó a szamár is" esete állhat fent...
2017. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!