Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác udvarol, de vizsga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác udvarol, de vizsga időszaka van, akkor zokon vennétek, ha nem keres már 3 napja?

Figyelt kérdés

Megnézte amit írtal, (bár csak hülyeség volt), és nem reagált rá.De meg lenne beszélve, hogy, amint vége van, akkor találkoztok. Viszont az még 1,5 hét. Ti örülnétek, neki, ha a lány írna újra, hogy esetleg, hogy vagytok, hogy sikerült?


Üdv, 22L


2018. ápr. 27. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem veszem zokon, az iskola fontosabb.

Másfél hét nem a világ. Nem kell ennyire a seggében lenni a másiknak.

2018. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Tini kategoria
2018. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de nincs 5 perced se, hogy egy levelet megírj neki? A nap 24 órájából mind a 24-et megállás nélkül végig tanulod?


Én szigorlat előtt ismertem meg a páromat, államvizsgakor voltunk pár hónaposak, mégis minden sikerült 4-esre, párommal is beszéltem napi szinten és heti egyszer találkoztunk is.


A tanulás nem kifogás. Akkor ne ismerkedj.


Egyébként is, szünetet muszáj tartanod tanulás közben.


Egy kapcsolat csak úgy tarható fenn, ha mind a két fél tesz érte, hogy működjön.

2018. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A te kinézeteddel örülnöd kéne már annak is, hogy egyáltalán rád nézett.
2018. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én vagyok a lány és engem nem keres. XD
2018. ápr. 27. 15:51
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak azt tudom mondani, én mit tennék. Én biztosan szakítanék legalább néhány percet a barátnőmre mindn nap. Ha másért nem, azért, hogy legalább addig ne kelljen tanulnom. :-)
2018. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen... van benne valami, igazából nekem is van dolgom (persze amellett, hogy ide irogatok ^^") Várok még a héten, igazából, én is elfoglalt vagyok, de sokat gondolok rá. Áltathatom magam, hogy ennyire elfoglalt pár napig, és azért nem ír, mert nem akar egy odavetett félmondatot írni. De, ha a héten nem jelentkezik, akkor sajnos az jelent valamit. Talán kapufa again. :))
2018. ápr. 27. 16:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ír, mert nem érdekled eléggé. Fél mondatot akkor is írtam a barátnőmnek, amikor nagy hajtás volt a munkában (16 óra) és mellette még suli is volt.
2018. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ő a barátnőd volt már akkor, de mi nem járunk. :/
2018. ápr. 27. 16:27
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Akárhogy is, ha udvarolok, akkor udvarolok. Ha nem akarok udvarolni, akkor nem udvarolok. Olyan nincs hogy heti 1 nap udvarolok.
2018. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!