Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác udvarol, de vizsga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác udvarol, de vizsga időszaka van, akkor zokon vennétek, ha nem keres már 3 napja?

Figyelt kérdés

Megnézte amit írtal, (bár csak hülyeség volt), és nem reagált rá.De meg lenne beszélve, hogy, amint vége van, akkor találkoztok. Viszont az még 1,5 hét. Ti örülnétek, neki, ha a lány írna újra, hogy esetleg, hogy vagytok, hogy sikerült?


Üdv, 22L


2018. ápr. 27. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben ilyen esetben egy képeslapot adnék és gratulálnék és nem várnék ajándékot. Mondjuk eleve baromságnak tartom az ilyet. Vagy vagyunk olyan viszonyban, hogy meghívom randira.
2018. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem, szóval csak játszik. Köszi srácok!
2018. ápr. 27. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez játszódott le régebben. Kétnaponta keresett kb.,hogy neki mennyit kell tanulni és nincs ideje rám. Közben kiderült,hogy társkeresőzni viszont van ideje és a barátnőm is látta őt sörözni a városban a haverokkal. Szerintem mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Mostani párom vizsgaidőszak alatt is ugyanúgy keres, ha másképp nem leülünk filmet nézni és ő közben tanul, de velem van.
2018. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenbe részem.

Neki nagyon sokat kellett tanulni,és nem igazán beszéltünk csak ha én irtam.

Viszont azért állandóan fent volt,persze jött a rizsa,hogy Ő nem volt,tuti rosszul jelezte ki.


Aztán eldöntöttem nem irok neki többet,ennek már kb 2 éve,azóta se keresett! :D

2018. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!