Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randira hìvtam egy nőt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randira hìvtam egy nőt és ő elfogatta akkor ne írjak neki a megbeszélt napig? Màrmint nem lesz nyomùlàs ha írogatok neki?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem óránként írsz ,akkor nem nyomulás.
2018. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak, de szerintem ne írj neki amíg csak így tudsz.És tényleg ne a szivedre vedd, de illik tudni helyesen írni.
2018. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnaputanra szervezted a randit, akkor eleg rairni mondjuk holnap, hogy akkor jo-e a megbeszelt dolog, stb, de ha ket het mulvara, akkor szerintem nem baj, ha neha beszeltek kozben valamennyit.
2018. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem okézod le a randit találkozó előtt, akkor te leszel a hibás, ha a csaj átvág. Volt itt már egy ilyen sztori... :D Szóval beszélgess vele és mindenképp okézd le még a dolgot előtte nap.
2018. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok ezek szerint rosszul bekötve, de én randi előtt is szeretek beszélgetni azzal akivel találkozok, mert így nem vakrandira megyek.

És nem, nem maradunk téma nélkül.

2018. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!