Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkereső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső, ami olyanoknak van, akik komoly kapcsolatot keresnek, és ingyenes?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenre mint a Randivonal vagy az Elittárs, de azok fizetősek. A Tindert meg a Badoot próbáltam, ott viszont elég komolytalanok az emberek.

25N



2018. ápr. 29. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fizetősön is komolytalanok ne aggódj.
2018. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Parom.hu
2018. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs.
2018. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy akarsz keresni, hogy inkább azért mégis a másik találjon meg, akkor tökmindegy, hová regisztrálsz.
2018. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan, hogy létezhetne komoly kapcsolathoz társkereső, de az emberi természet miatt ugyanúgy tele lenne olyan emberekkel, akik csak szexelni akarnak.


Most gondolj bele az ideológiákba pl kommunizmus, jól hangzik, de soha se működne.


Egyébként meg Tinderen is lehet komoly kapcsolatot találni, csak akkor nagyon oda kell figyelned arra hogyan készíted el a profilod, meg arra is, hogy kit húzol jobbra.


24/F

2018. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elsotalalkozas
2018. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5


Tinderről most lett vége egy nyolc hónapos kapcsolatomnak, elég csúnyán át lettem verve. Tudom, hogy az elvileg szexpartner kereső, de egyik barátnőm mondta, hogy komolyabb emberek is vannak ott. Ő csak komolynak adta ki magát,az a nem mindegy :/

2018. ápr. 29. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy az elvileg szexpartner kereső, de egyik barátnőm mondta, hogy komolyabb emberek is vannak ott."


Ha komoly kapcsolatot keresek, akkor oda megyek, ami szexpartner kereső, de esetenként vannak komolyabb emberek is? Vagy oda, amit legalább nem tartanak sokan szexpartner keresőnek?

Házhoz mész a pofonért, aztán panaszkodsz.

2018. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok


Ez most nem feltétlen a tinder hibája, vannak akik ugyanezt csinálják akkor is, ha élőben ismerkednek.


8as, ha netes társkeresőt használnék, szerintem én is tindereznék, mert az a legelterjedtebb és ismerek olyanokat, akiknek onnan van kapcsolata.

2018. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!