Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ismerkedtek valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedtek valakivel nálatok mennyire befolyásoló tényező az, hogy voltak e exei vagy nem?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel már huszas évei közepén végén van és nem akarja kiélni magát, hanem komoly párkapcsolatot szeretne. Mennyire jellemző az, hogy kimaradt tini szerelmek után az első partnerében találja meg az igazit?
2018. máj. 2. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem jellemző. Az ilyenekre az jellemző, hogy foooogalma sincs mit jelent egy pár kapcsolat, és akkor kell elkövetnie a hibákat, és megtennie a felismeréseket, amikor én már rég túl vagyok ezen régesrég.

Az ilyeneket messzire kerülöm. Nyűglődjön velük más.

2018. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
#2 Ha te mondod, biztos úgy van. Megyek is a lumpi barátom mellé.
2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

#1 Azért ez nem teljesen van így. Nekem az első párkapcsolatom is tökéletesen működött, mindent meg tudtunk beszélni, mert mindketten tettünk érte, mások meg túl lehetnek 10 kapcsolaton is, akkor is beleesnek ugyanazokba a hibákba, mert hülyék, vagy mert nem válogatják meg kellően a partnereiket, vagy csak nem való nekik párkapcsolat.


Én ponthogy azt vettem észre, hogy minél kevesebb kapcsolata volt valakinek, annál inkább valószínű, hogy ez azért van, mert intelligens és nem áll le akárkivel(vagy mert csúnya/elviselhetetlen személyisége van, de ez más téma), nem pedig azért, mert ne lenne alkalmas kapcsolatra. Szóval én soha nem ez alapján ítélkezek, meg se szoktam kérdezni, hogy hány exe volt meg ilyenek, mert nem érdekel.

2018. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lehetséges...az első nagy szerelem az nagy dolog, és te ezt már érett fejjel éled meg, nem pedig még kis tiniként...van rá esély szerintem :)
2018. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

#4 Először is jó látni egy olyan választ ezen az oldalon, amire érdemes reagálni érdemben.


Nekem messze nem ez a tapasztalatom. Inkább az, hogy aki a húszas évei közép még egyáltalán vagy alig rendelkezik tapasztalattal, az nagyjából olyan sután fog belevágni, mint én majd 10 évvel ezelőtt. Sőt, feltételezem, hogy volt egy jó oka, hogy nem jutott idáig el soha.

Hogy világosítsunk egy kicsit a félhomályon, itt nem az a kérdés, hogy: "jó-e, ha valakinek sok exe volt?" (ez egy másik vita amiben akár igazat is adok neked). Hanem az, hogy, mi a következménye annak, ha egyáltalán nem volt semmi. Nem 1-2 hosszú kapcsolat, és azon kívül semmi. Abszolút Semmi. Zéró. Nulla.

Így fogalmaz: "az első partnerében"! Az elsőben.


Érzed a különbséget? Elbeszélsz mellettem.

2018. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
#3 akart lenni. Bocsi
2018. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha a huszas évei vége felé jár, és nem volt még kapcsolata, akkor lényegében a partvonalról nézte, ahogy elmegy mellette az élete.


A másik, amit előbb írt itt valaki: A rokonságunkban is van olyan srác, hogy 36 évesen volt az első nője, és kb. hiába a kor, a jó munkahely, a jó fizu, ebben a témában akkor is kb. egy 17 éves szintjén állt. (Nem is bírta a lány fél évnél tovább, pedig szerelmes volt a pasiba.)

2018. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#5 Ha tényleg totál zéró, én akkor sem ítélem el. Mindenki elkezdi valahol :D Majd beletanul ő is.
2018. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

munkában is sokfélék tudunk lenni..


vki első nap hozott olyan újítást, hogy szinte ki tépték az alacsony pozícióból..


más meg 25 évig "csak" csinálja ugyanazt..


szerintem az ember legnagyobb hibája, hogy nem tud mindenkit egyén szinten kezelni még a modern mában sem

2018. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#7 Attól, hogy ő 36 évesen tini szinten volt még nem kell az összes hasonló emberre rávetíteni.


Nem ezt az utat választottam szerettem volna már régebben is kapcsolatot, de nem akart összejönni semmilyen kölcsönös. Úgyérzem, hogy nagyon sokat fejlődtem évek során és ez a korral is együtt jár. Nem mindenki ragad le tini szinten és ahhoz nem kell párkapcsolat, hogy fejlődjön a személyisége.

16-17 éves koromban szakadéknyi különbség volt az akkori és a mostani személyiségem között és a legtöbb embernél ez tök természetes. Az nagyon ritka mikor valakinek a személyiség teljesen leragad.

Engem az zavar, hogy olyan badarságot tudnak azok a nagy "tapasztalt" emberek összehordani, olyanokat hogy nem tudnék párkapcsolatban mit csinálni, meg szar lenne velem a szex, hogy mintha teljesen analfabéta lennék. Szocializáltam már annyit, hogy tudjam azt, hogy nem egy atomfizika egy párkapcsolat, alkalmazkodni kell kettőnknek, komprumisszimokat kötni, de ezek nagyon alap dolgok.

A barátaimmal is tök jól elszoktam lenni, beszélgetni és semmi olyan dolgokat nem teszek, ami awkward kategóriába sorolható.

Mikor ismerkedek bárkivel nővel, férfivel egyeránt, félek szóbahozni ezt, mert az ilyen első válaszoló féle okoskodó agyrémek osztják az észt, ítélkeznek ahelyett, hogy megismernék a másikat. Már rengeteg kioktatást kaptam emiatt és minden volt csak nem segítőkész. Ez engem nagyon zavar. Ez olyan mintha informatikus lennék és megkapnám azt, hogy egy élettelen kocka vagyok vagy esetleg szeretném a kondizást és megkapnám azt, hogy biztos egy üres fejű, buta gyúrúsmajom vagyok. Gondolom ezek neked is rosszul esnének kedves első válaszoló. Megismerni kell a másikat utána ítélkezni.

Nem én választottam ezt az utat, nem várom egész nap a sült galambot, volt már egy pár esélyem összejönni valakivel, de mivel vonzalmat nem éreztem pár csaj iránt inkább maradtam egyedül és keresem tovább mai napig. De én azt kikérem magamnak, hogy abszolút nem tudnék semmit nyújtani a kapcsolatban, ez egy buta primitív ítélkezés, amit jobb lenne, ha abbahagynátok, mert ettől nem lesztek okosabbak. Stabil komoly párkapcsolatra vágyom, nem tini szórakozásokra, van egy stabil egzisztenciális életem is, lakásom is most már csak egy nő kéne emellé. Ennyi az egész!

2018. máj. 2. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!