Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ismerkedtek valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedtek valakivel nálatok mennyire befolyásoló tényező az, hogy voltak e exei vagy nem?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel már huszas évei közepén végén van és nem akarja kiélni magát, hanem komoly párkapcsolatot szeretne. Mennyire jellemző az, hogy kimaradt tini szerelmek után az első partnerében találja meg az igazit?
2018. máj. 2. 20:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A lányok többsége nem. Társadalmi és párkapcsolati elvárás, hogy egy férfinek 20 felett legyen tapasztalata ilyen téren. Van egy haverom, tinderezik meg ilyesmik. Akármikor szóba került a téma és elárulta, hogy még nem volt barátnője, azonnal leépítették a lányok. Függetlenül attól, hogy mennyire volt szimpatikus és mennyire ment jól az ismerkedés.

DE, ha valaki 20 feletti és jól rakta össze az életét, sok nőnél hirtelen nem lesz probléma a tapasztalatlanság. Műszakira járok és van jó pár kocka srác, aki már végzett. Nem volt különösebben változatos életük, tanultak, nem buliztak, nem csajoztak. Egy részük tényleg a tipikus vékony, szemüveges, kocka srác. Nos, ezek a srácok, ahogy végeztek és elkezdtek jól keresni, rá 1-2 évre hirtelen lett barátnőjük. Valami rejtélyes dolognak köszönhetően, hirtelen megszűnt a tapasztalatlanság okozta probléma! :D

2018. máj. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Lehetséges amire vágysz de ne a tinderen próbálkozz. A lányok is inkább sex partnert keresnek, egy komolyabb kapcsolat munkásabb, sok lánynak tényleg nem hiányzik ez mert csalódtak stb stb. Társat, társkeresőn kell keresni.


Ezt ajnálom: [link]


Szoba fog kerülni, hogy hány kapcsolatod volt. Kérdéses erre mi a jó válasz. Ha elmondod az igazat, megijedhet, egyrészt miért nem volt senki, másrészt aggódhat miatta mit fogsz csinálni sex közben. Nem biztos az aggodalma valós, de ö ezt nem tudhatja. Ha hazudsz már hazugsággal kezded a párkapcsolatot.

2018. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#12 "Ha elmondod az igazat, megijedhet, egyrészt miért nem volt senki, másrészt aggódhat miatta mit fogsz csinálni sex közben."

Teljesen idiótának nézem az ilyen lányokat, mert ne a múltammal foglalkozzon állandóan és ne azzal, hogy jaj mi lesz meg ilyenek, hanem a jelennel és a kettőnk vonzalmával. Komolyan nem értem miért kell ezekkel a gagyi sztereotípiákkal foglalkozni és erre nem kaptam még értelmes választ, mivel semmi logika, következetesség nincs a mondanivalójukban, ami csak előítéletesség.

Nem úgy szoktam ismerkedni, hogy Józsi vagyok és szűz. A témát is csak akkor hozom fel, ha erre terelődik és érzem, hogy megbízhatok benne és lehet vele mélységesebben beszélgetni. Mivel az okát ismerem, elég komplex oka van, ha nem gond nem írnám le ide. Csak annyit mondok, hogy senkinek nem kívánom, hogy azokat élje át, mint én.

Tudom kissé lenéző vagyok ezen próbálok változtatni, mert nem akarom ezzel elzavarni a lányt, de mivel ilyen sok buta ember van és az a típus vagyok, hogy ami a szívemen az a számon így könnyen letudok hordani bárkit. Viszont, ha valaki megértő, empatikus típus és mellé kedves velem értelem szerűen én is az vagyok csak az idiótákkal vagyok bunkó.

2018. máj. 3. 07:50
 14/25 A kérdező kommentje:

Bele olvastam abba az oldalba, de kb. semmit nem ír. Olyan alap dolgok vannak benne, hogy csodálkozom, hogy erre cikkeket áldoznak. Meg ilyeneket írnak, a "férfi vadászik". Utálom ezt a neokonzervatív, elavult felfogást, mert ne abból álljon a társkeresés, hogy lekell vadásznom a csajt. Egyszerűen csak ismerkedjünk és ne az legyen az alap, hogy én kezdjem az ismerkedést. Tinderen vagyok és hülyét kapok az olyan nőktől, akik kiírják azt, hogy férfi vagy te írj. Lerohad a kezed, ha te írsz basszus? 21. században vagyunk nőjünk már fel hozzá és ne az ilyen elavult felfogás szerint ismerkedjünk már. Nem tudom arra szintre lealázni magam és úgy vagyok vele, hogyha megtetszik valaki megpróbálom megismerni, ha megtetszem valakinek örülök, ha hozzám szól vagy rámír. Feminizmus korát éljük és még mindig ehez a vadász préda szinthez ragaszkodni, itt nem éreztek ellentmondást és paradoxont? Nem kéne szellemileg kilépni a 19. századból és belépni a 21.-be?

Amúgy a tindert lehet párkeresésre is használni, már találkoztam két olyan lánnyal, aki rendes párkapcsolatot keres, csakhát élőben nem voltak szimpik. Próbáltkoztam a randivonallal is elő is fizettem rá 2 évig, de ott se akart semmi összejönni. Nem látom olyan hú de sok különbséget a tinder és a randivonal között csak annyit, hogy csak azokra tudok ráírni, akik jobbra húztak.

2018. máj. 3. 08:04
 15/25 anonim válasza:
Nem kell elmondani, hogy szűz vagy, megöli a vonzalmat. A nőnek és a férfinek is van ösztönös része, ha tetszik ha nem. Mindenkiben benne van az állat. Ösztönösen a legjobb hímet keresik. A tudatosabb nők felül tudnak ezen kerekedni de ritkább mint az előbbi. Nagyon sok féle nő van, tényleg kb minden van. Társat az biztos nehezebb találni mint sex partnert. Azért érződik a csalódottságod is, remélem megtalálod amit keresel. :)
2018. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Aki ennyire ösztönös az annál kevésbé intelligens, mint lásd az első válaszoló. Nekem az fontos, hogy ne legyen annyira ösztönlény hanem együttérző legyen velem és ne egyből arra gondoljon, hogy valami biztos baj van velem, mivel nem ilyen egyszerű a helyzet, sok szar dolog ért engem, és itt alap az együttérzés cserébe ezt én is tudom nyujtani.

Férfibe se tartom normálisnak az ilyen jó a segged, csecsed de meg...nálak felfogást, egy olyannal se jöttem ki jól.

Az élet nem csak alvásból, zabálásból, dugasból, munkából áll. Ennek az egész primitivségnek az evolucios pszichologia az egyik oka, amit nagyon megvetek és ha diktátor lennék, úgy betiltanám és büntetném aki ezt vallja, mint a huzat.

2018. máj. 3. 12:24
 17/25 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatomra azt hittem, az lesz az utolsó is... nem így lett, okkal.


Neki sem voltak exei, mai nem gáz, csak engem tett a dolgai-barátai után a sor legvégére. Ezt azért nem, köszi.


A párom a második - és az utolsó is - az életemben, neki volt asszem 5 exe. Nem zavar. :)

2018. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jézusom. Kérdező, az első válaszoló vagyok. :)

Ha megengeded reagálnék és választ adnék, hogy miért vannak sztereotípiák.

Az emberi gondolkodás alapvető folyamata az információfeldolgozás. Ez sémák mentén történik, amiket, ha személyekre is alkalmazunk már is megkapjuk a sztereotípia szótári definícióját. Ezek a sémák -legyenek bármilyenek- feltevéseken alapulnak.

Nem lehet mindent a világon egyedileg megvizsgálni, és az alapján tárolni. Ez számunkra fizikai képtelenség. Így csoportosítunk, általánosítunk, illetve percepcióval élünk, ha úgy tetszik.

Ha sírsz miatta, ha nem, ez így működik. :)


Mivel én téged nem ismerlek, így kénytelen vagyok a saját eddigi tapasztalataimból kiindulni. Sőt, te magad kértél meg rá a kérdésedben, hogy ezt tegyem. :) Te magad kérdeztél rá, hogy mik lennének az előzetes gondolataim ezzel kapcsolatban, ha belekerülnék egy ilyen szituációba.

Majd számon kérsz, hogy válaszolok. :D

Na erről csak ennyit.


Az evolúciós pszichológiára tett megjegyzésed pedig nem is értem. Miért okolsz egy tudomány terültet ilyesmiért? Hiszen csakis azért létezik, hogy kísérletet tegyen a világ jobb megértésére, mint bármely más tudomány.


Egyébiránt nem tudom mégis mit vársz. A válaszaid alapján leginkább egy olyan lányt, aki átveszi tőled az ismerkedés terhét és felszed téged. Rád ír, majd együtt is érez.

Miért gondolom azt, hogy csak szimplán félsz cselekedni? :/

Pontosan ezért gondolom, amit. Egy 18 éves fiúba több spiritusz szorult, aki nem neten ismerkedik, hanem odajön és leszólít.

2018. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mertem mindig is cselekedni, de nem szeretek utcán random embereket leszolitani. Társaságban azért nem vagyok, mert nincsenek nagyon barátaim, ezért ismerkedek neten. Probálkoztam már a rapidrandival ott volt szimpátia egy nagyon vonzó nővel, mikor megkaptam a számát fel is hívtam bátran elakartam hívni valahova, de nem jött össze, mert utána egyáltalán nem vette fel és facen se válaszolt. Neten is sokat próbálkoztam már, ott eddig csak olyan csajokkal sikerült volna akik nem tetszettek. Viszont nem adom fel, mert hiszem azt, hogy a kitartás meghozza gyümölcsét.

Hogy miért zavarnak a sztereotipiák? Azért mert szeretnék őszinten ismerkedni és nem szeretnék olyan idiotát akinek azért nem kellek, mert nem volt még senkim. Mikor nem ezt akartam és nem csak én vagyok a hibás emiatt. Megkell ismerni valakit és utána kell levonni a következtetéseket, nem megitélni egy két bibi miatt, ha ez lenne az alap sokkal jobb kedvel ismerkednék.

2018. máj. 4. 00:10
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy átvegye az ismerkedés terhet, de azt igen, hogy ne ragaszkodjon ehez a férfi vagy neked kell meghoditanod tipusú játszmához. Én ezt ki nem állhatom. Egy intelligens, emberséges beszélgetést szeretnék nem egy állásinterjú féle megfelelési kényszert ez utóbbival sajnos volt egy pár szerencsém.

Ezt már elkéne teljesen felejteni és eltemetni az elavult hagyományokat. Mondjuk elvileg már nem annyira jellemző ez az ósdi felfogás, de neten böngészve még sok nő elvárja a kezdeményezést. Csak hogy megérsd mégegyszer leírom nem várom el hogy felszedjen nő csak szeretném azt, hogy ez ne csak az én feladatom legyen, ha szimpatikus vagyok akkor nyugodtan ismerjen meg és beszélgessen velem, ha viszont nekem tetszik meg valaki akkor én kezdem el és inkább ez volt a jellemző ritkán a fordítottja.

2018. máj. 4. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!