Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, Ti szoktatok strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti szoktatok strandon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan, egyszerűen csak leszólítjátok a lányt?
2018. máj. 3. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2018. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszerűen leszólítom a nőket.
2018. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
Nem, de bámulni szoktam őket. De azt is csak diszkréten,főleg, ha ott van velem az asszony :)
2018. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Spontán kialakul. Például a büfénél sorba állásnál egy kérdés, nem tudja-e mennyibe kerül a hamburger, vagy szerinte jó-e itt a hamburger, vagy merre van az öltöző, vagy akármi. vagy ha játszanak a vízben és a közelembe kerülnek, én is nevetek, milyen jót játszanak, ebből is lehet beszélgetés.
2018. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Nemigen járok strandra, mert akármennyit és akárhogyan napozok (mértékkel, naptejjel stb.), a bőröm inkább vörösödni szokott, mint barnulni. Nem szégyellem a bőröm színét, nem erről van szó, de nem strandolásra való az irhám.


Párszor voltam már amúgy strandon haverokkal, de maximum a csajokat stíröltük (szigorúan napszemüvegben) és sörözgettünk. Nem ismerkedtünk strandon.

2018. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha strandon nem, akkor hol szoktatok ismerkedni? :)
2018. máj. 3. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:

"bocs, de nem ismerkedem"

"bocs, de ez itt nem társkereső"

2018. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Mikor hol. Én pl. most szólítottam le egy lányt a villamoson, beszélgettünk picit, kérdeztem, hogy lenne-e kedve leszállni korábban és sétálni picit, majd elkértem a számát, de kapufa sajnos. :/

Így már nem akartam kitérni arra, hogy mit szólna egy stresszoldó egyéjszakás kalandhoz.

2018. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!