Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nudista strandon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon mennyire lehet nehéz ismerkedni, van valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki és nem is szándékozom, csak átfutott a fejemen, hogy milyen lehet.
2009. máj. 21. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nehéz lehet. Képzeld el, hogy ha odamennél ott egy jó csajhoz és elkezdenél neki udvarolni, lehet, hogy az lenne az első gondolata, hogy csak meg akarod bas*ni, hiszen valamennyire "kiszolgáltatott" helyzetben láttad. Engem azért zavarna egy ilyen helyen való ismerkedés.:D
2009. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

13 évig jártam nudista strandra.

Általában az emberek nem ismerkedni mennek ilyen helyekre,bármennyire is csábítónak tűnik.Aki csak azért megy,hogy meztelen embert lásson,az csalódni fog.Nem szépségverseny,ami ott van,inkább olyan emberek járnak több éve,akik máshol szégyenlik magukat,ugyanis bármennyire is hülyén hangzik,ott nem bámulják meg a másikat.Ha beszélgetsz valakivel,akkor nem a paramétereit fogod lesni.Egy átlag embernek,aki nincs beleszokva ebbe a környezetbe,annak furcsa.Ahova én jártam,ott mindenki ismert mindenkit,olyan volt mint egy nagy család (1-2 ezer fővel)Nekünk házunk van ott és szinte mindenkinek,akit ismerek ott.Akik csak úgy jönnek,h kipróbálják,azok teljesen más helyre mennek és nem maradnak sokáig,nem vegyülnek az "őslakosokkal" Nehéz beilleszkedni ebbe a családba,ha az embernek nem természetesek bizonyos dolgok.

Mára már megváltozott a berendezkedés,lehet hogy több az egynapos ember,így aztán lehet,hogy nyitottabbak,de mint mondtam nem ismerkedés céljából megy oda a legtöbb ember.Mi,akik minden nyarunkat ott töltjük,azoknak meg olyan mint egy sima nyaralás.

/Szmötyi/

2009. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!