Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiam úszásán megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiam úszásán megismerkedtem egy hölggyel. Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy házas-e, de már beszélgettünk. A legutóbbi alkalommal is mellém ült le. Nagyon szimpatikus. Ő kezdeményezte a beszélgetést. Hogyan tudnám olyan irányba terelni a dolgokat, hogy az ágyban kössünk ki?

2018. máj. 7. 06:53
1 2
 1/11 October15 ***** válasza:
98%

Ha van egy fiad akkor azért már csak ágyba tudsz vinni egy nőt...


26F

2018. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Te kapcsolatban vagy? Vagy csak jófej apuka, aki akkor is elviszi a gyerekét úszni, ha màr nincs együtt annak anyjával?

Ha csak dugni akarsz, inkább ne a fiaid úszótársának az anyjával tedd!

2018. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem rögtön a kefélésen kéne gondolkozni...udvarlásról hallottál-e már kérdező?Vagy ez kínaiul hangzik számodra?
2018. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Remélem férje van és egy újjal sem érhetsz hozzá! Szegény nő ha tudná, hogy csak meg akarod dugni...
2018. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nagyfiú vagy már! Megoldod...
2018. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Szegény nő...:) Mámé lenne szegény? Nem véletlenül csücsülget a Kérdező mellé. Ha, házas a hölgy, hanem, itt bizony egy szabadjelzés észlelhető. Beszélgess vele, ismerd meg, aztán biztos lesz egy olyan pont, ahonnan ez az ismerkedés továbbvihető.
2018. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy ő mit akar tőled. Ha csak szexelni, akkor mindegy mit mondasz, úgyis dugni fogtok. Ha csak szimpatikus voltál és csevegni akar, akkor legfeljebb többet nem ül melléd.

Felnőtt férfiként illik tudni, hogy mindenhez két ember kell, nem azt kefélsz meg, akit megkívánsz.

De ha ennyire kétbites vagy, akkor el fog menni a kedve tőled akkor is, ha egy kis etyepetyében benne lett volna.

2018. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok fura, de egy úszásoktatáson vagy bármi máson általában "összejönnek" a szülők beszélgetni stb. Nem néma kussban ülnek egymás mellett, hanem mindenki beszélget valakivel. Lehet egy sima, ártatlan beszélgetés is, nem feltétlenül azt jelenti, hogy ismerkedni akar...ha megyek valahova, én is amellé ülök le, akivel legalább már 3 szót váltottam, mert őt "ismerem".
2018. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a fiad anyját.
2018. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van feleséged, akkor ne gondolkozz ilyesmin. Vagy el akarsz válni a fiad anyjától???
2018. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!