Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pasival, de nem tudom eldönteni, tetszem-e neki. Szerintetek igen? Kérlek, adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel időnként össze szoktam futni kutyasétáltatáskor az utcán, a lakásom közelében van a munkahelye. Mindig mosolyog, ha meglát és köszön, beszélgettünk is két alkalommal kb. 10 percet, először névjegykártyát adott, hogy ha bármilyen problémám adódna, ami a munkájához kapcsolódik, nyugodtan keressem, valamint másodszor említette, hogy hívjam nyugodtan, ha szükségem van szakemberre nekem vagy egy ismerősömnek, megiszunk egy kávét és megbeszéljük. :) Azt is említette, sétálassam gyakrabban ezen az útvonalon a kutyát. :) Nekem nagyon bejön a pasi, és próbálok vele lazán, határozottan csevegni, a munkámról már sikerült, elég érdeklődő volt. Egymásról nem tudjuk, hogy kapcsolatban él-e, én szabad vagyok, bár amikor először találkoztunk, foglalt voltam, így akkor nem is léptem. Hogyan tovább? Ritkán futunk össze véletlenül sajnos, az eddigiek alapján azt gondolom, nem vagyok közömbös, és nem csak a "cuki" kutyám miatt jött oda hozzám. Vagyis először a kutya ment oda hozzá, értitek... :) Érdemes felhívni valamilyen ürüggyel vagy csak beégetném magam? Köszönöm, ha kapok néhány tippet. :)
2017. okt. 30. 01:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát sétáltasd addig a kutyát, amíg nem találkoztok. :'D


Valahogy utalj rá legközelebb, hogy egyedülálló vagy. Legalábbis ne feltűnően, hanem valamihez kötve említsd meg. Ha érdekled, csak elhív előbb-utóbb.

Feltehetőleg tetszel neki, de az is lehet, hogy alapból ilyen kedves.

2017. okt. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon esélytelen, hogy találkoztok akkor hívd fel. Kicsit egyértelműsíted ezzel mondjuk, hogy tetszik neked, de jobb mintha semmi nem történne.
2017. okt. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. O.o
2017. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem tök egyértelmű hogy akar valamit már én is csináltam hasonlót bár az is igaz én csak komoly kapcsolatot szeretnék sokan viszont nem ezért ezt is tisztázd vele hamar . 38f
2017. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, egy ismerősömnek pont szüksége lesz valamire, ami kapcsolódik a foglalkozásához, szerintem felhívom, és kérek árajánlatot. :D Csak olyan bátortalan vagyok.
2017. okt. 30. 10:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen! Szedd össze magad! :'D


Majd leírhatnád a fejleményeket, ha eszedbe jut! :)

2017. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
OK, megírom majd, mi lett. ;)
2017. okt. 30. 15:17
 8/14 A kérdező kommentje:

UPDATE:

Azóta egyszer találkoztunk, beszélgettünk 30 percet, jeleztem a beszélgetés során (elég finoman szerintem), hogy egyedülálló vagyok. Árajánlatot kapott az ismerősöm, megvan neki a számom és az e-mail címem is, de nem jelentkezett. Valószínűsítem, hogy van valakije és csak flörtölni próbált.

2017. nov. 17. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban sajnos. Egy próbát azért megért. Fel a fejjel és irány tovább! :)
2017. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
UPDATE: Karácsonykor írtam neki egy "kellemes ünnepeket, jó pihenést" SMS-t, majd ő is írt, hogy akart írni, de nem akart tolakodó lenni. Válaszoltam neki, hogy egyáltalán nem gondolom annak. Szilveszter este felhívott, majd eljött hozzám, azaz a lakásom elé, hozott egy üveg kölyökpezsgőt (vezetett, én nem iszom alkoholt), hogy koccintsunk. Beszélgettünk több dologról, aminek következtében valószínűleg teljesen kiábrándult belőlem, mert azóta sem keresett, bár egyszer összefutottam vele újra kutyasétáltatás közben, és ugyanúgy viselkedett velem, mint korábban. Rájöttem, hogy nem értem a férfiakat, és ez a pasizás téma tényleg nem nekem való. :)
2018. jan. 27. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!