Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul gondolom? Főleg nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom? Főleg nők véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés
Sokszor látok a városban szép csajszikat akik egyedül sétálgatnak és teljesen úgy néz ki mintha nem lenne céljuk csak úgy sétálgatnának mint afféle szabadidős elfoglaltság...rosszul gondolom vajon?Csak mert ha esetleg pár hölgy megerősít ebben akkor lehet rávenném magam egy kis szélcsapásra :)

2018. máj. 10. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul.
2018. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En se hallottam ilyenrol. Mibol nez ki ugy?
2018. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam csak úgy sétálgatni vagy ücsörögni egy padon.
2018. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor ha csak sétálgatnak? A séta relaxációs tevékenység is, amikor nem kell agyalni mindenféle b..romságokon és ilyen jó időben örül az ember, ha egy kicsit kimozdul a szabad levegőre minden kötöttség nélkül.

És mi van akkor ha egyedül sétálnak? Talán bűn?

2018. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

,,szélcsapás" :D Ez tetszik. Figyelj, próba szerencse ;)

F

2018. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam csak úgy sétálgatni akár egyedül,akár barátnőimmel. Sőt elég gyakran:)
2018. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam mert ha látom valakin hogy rohan vagy céltudatosan tart valamerre akkor nem fogok oda menni hogy "szia tudom hogyan rohansz de megállíthatlak"?:D De ha esetleg nem csal a megérzésem akár egy kellemes beszélgetés vagy közös program is lehet belőle...
2018. máj. 10. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kisebb városban (már-már falu) tapasztaltam ezt.

Kiültem barátommal egy padra és kb. hatszor elmentek előttünk ugyanazok a lányok, párban, többen, helyi menő csávók meg dudálgattak rájuk a tuning autóból, ők is kb csak köröztek.


N

2018. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Tényleg így van😀 Kisvárosban, ahol semmit sem tudunk kezdeni magunkkal, jó program. Főleg az iskolásoknak, akiknek pénze sincs.
2018. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miből veszed, hogy nincs céljuk? Persze lehet, hogy csak sétálgatnak. Néha én is kiülök a Duna partra relaxálni.

Vagy két óra között van egy kis idejük vagy levegőre vágynak, vagy...

Azt azért ne feledd, ha valaki a párja nélkül jelenik meg nyilvános helyen, nem azt jelenti, hogy nincs is neki.

2018. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!