Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg próbálkozásnak számít-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg próbálkozásnak számít-e, ha szerencsétlenkedem az online társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Persze volt már, hogy összejött, de sírig tartó szerelem egyikből se lett. Kezdem feladni ezt a vonalat, mert esélytelennek látom, nektek mi a véleményetek?


A rövid kapcsolatokat én sikertelenségnek könyvelem el, az elkeseredettségem beszél belőlem, nem pedig az, hogy nem találok senkit.


2018. máj. 12. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Lehet ott is próbálkozni, meg élõben is, nem muszáj csak arra szorítkoznod.

Annál tovább bonyolult kérdés, hogy mibõl lesz sírig tartó kapcsolat, tehát nem tudom ezt egy arctalan idegen hogy oldhatná meg helyetted. Csak te tudhatod, hogy miért lett vége az eddigieknek, biztosan nem ok nélkül!!!! Én elgondolkodom az ilyesmin, nem elkeseredek, hanem tanulok belõle valamit, nem úgy könyvelem el, hogy ok nélkül szakítottak, hanem rálátok a miért-jeire.

2018. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Értelmetlenül van megfogalmazva a kérdés. Ja, próbálkozásnak számít... De ki mondta, hogy a próbálkozás egyenlõ a sikerrel?
2018. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, maximálisan igazad van és én is elgondolkodom rajta. Viszont azt se értem, hogy gyakorlatilag mindig a "gázos" nőket vonzom be (lelki sérült, kezelt, párkapcsolatban élő). Kinézetre semmi extra nincs bennem, talán a naiv arckifejezésemmel lehet a baj, de ezzel meg ugye nem tudok mit kezdeni. Muszáj lesz élőben is próbálkoznom, nincs más út.
2018. máj. 12. 09:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedj minél többet és kezdésbõl szūrd ki a “gázos nõket” és azokat ejtsd. Az elején tisztázd, ha párkapcsolata van, stb. Ha csak ennyi a bajod, az nem tūnik komolynak.


Nem az arckifejezéseddel van baj, hanem szerintem csak elnézõ vagy, az elején a megkeseredettséged miatt bólintasz rá, ha valami bibit látsz, aztán rájössz, hogy mégsem jó. Ne legyél elnézõ.

2018. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Nem az arckifejezéseddel van baj, hanem szerintem csak elnézõ vagy, az elején a megkeseredettséged miatt bólintasz rá, ha valami bibit látsz, aztán rájössz, hogy mégsem jó. Ne legyél elnézõ."


Ez ok és van is benne valami. De nyilván akkor a határokat kellene meghúznom, hogy mi az, ami tényleg kizáró tényező, mert tökéletes, minden szempontból megfelelő partnert biztos nem fogok találni. Azért egy teljesen átlagos kinézettel nem túl nagy a felhozatal.

2018. máj. 12. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért “vonzod be” a problémás nõket, mert a normálisak alapból nem akarnak ismerkedni veled? Ezért csak õk maradnak?
2018. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Mi lehet az oka, ha egy normális nem akar ismerkedni, egy kép és egy adatlap alapján?
2018. máj. 12. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Talán az, hogy a normális nem föltétlenül lóg fenn egyfolytában tàrskeresõn. Egyszer regisztrál, aztán megunja, nem nézegeti az üzeneteit, az is lehet, hogy már rég párkapcsolata van.

Én személyszerint mindig is iszonyodtam a társkeresõktõl.


Próbálkozz máshol is. Nem mondom, hogy egyáltalán ne használd, de tényleg nem okos dolog csak arra szorítkozni. Amúgy élõben miért nem megy?????? Talán te sem vagy annyira normális, ha ilyen lehetetlennek ítéled élõben az ismerkedést?

2018. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy lehetetlen, de a hol? Koncertekre nem járok, ha beülsz egy kocsmába (Pesten van elég) én nem hiszem, hogy egy olyan nőbe botlanék, aki megfelelő lenne, max akkor jó, ha alkalmit szeretnék. Bulikból szintén kinőttem, de amúgy se hiszem, hogy onnan összejöhetne egy tartós kapcsolat, az is inkább kalandoroknak való. Korom folytán már az ismeretségi kapcsolataim is beszűkültek,(családos emberek) munkahely szintén kilőve.
2018. máj. 12. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Oké, nem szoktál bulizni, de akkor jóformán sehova sem jársz, hanem otthon csücsülsz? Akkor úgy tūnik, hogy a szociális életed sem lehet a legfényesebb, nem csak párkapcsolat
2018. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!