Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online (Tinderen) ismerkedők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online (Tinderen) ismerkedők! Ti mennyi ideig használtátok még az alkalmazást, mikor randizni kezdetek komolyabban onnan valakivel?

Figyelt kérdés

Tinderről randizgatok egy lánnyal, eddig 3 alkalommal találkoztunk, most lesz a negyedik. Emellett azért néha beszélgetek 1-2 más lánnyal onnan, de egyáltalán nem komolyan, szeretném ha ez összejönne. De láttam, hogy azóta ő is cserélgette a képeit meg a leírását, tehát ő is még használja a velem való randizás mellett.

Akinek van hasonló tapasztalata, hogy szokott le a másokkal való beszéletésről illetve törtölte magát az ilyesmi alkalmazásokról mikor összejött valakivel??

22/F



2018. máj. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Amint találtam olyat, akivel komolyat képzelnék el. Én a helyedben ezt a lányt nem venném komolyan, ha 3 randi után is még tinderezik, nem bíznék benne.

21L

2018. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 3. randinál már illene magát hibernálnia. Én a helyedben beszélnék a lánnyal, mert lehet ő is arra vár, hogy te töröld magad.
2018. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 És akkor gyerekes bosszúvágyból ő is használja, “csakazértis”? Ez gáz mindenhogy, szerintem, meg kéne beszélni.
2018. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Tinder alkalmi szexpartnerkereső, minek törölné magát?
2018. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:

Azt hiszem, egy randim volt onnan, az is egy bug miatt hozott össze minket (a lány soha nem húzott jobbra). Nem töröltem magam, mert a randi után eltűnt a hölgy.

Egyszer volt olyan, hogy egy ott látott lánnyal máshol elkezdtem beszélgetni és összejöttünk. Pár randi után töröltem magam.

2018. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!