Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy 30 éves férfi egy 20 éves lánnyal jár?

Figyelt kérdés
A lány még suliba jár, és sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál (kb 16 ),még sosem dolgozott és a szüleinél él. A férfinek saját lakása van, ide akarja majd beköltöztetni a lányt. Csak szerintem furcsa, hogy egy teljesen más életszakaszban lévő férfi egy magánál sokkal fiatalabb lánnyal kavar (aki ráadásul még a valós koránál is fiatalabbnak néz ki), és emellett olyan dolgokra is ráveszi, amire a lány előző kapcsolatában nem volt hajlandó (pl szex gumi nélkül). Egy barátnőmről és az új párjáról van szó egyébként.

2018. máj. 14. 20:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Amennyiben nem kihasználás a kapcsolat alapja, igen.
2018. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
20 évesen elvárható lenne egy bizonyos agyi szint a lány részéről is. Ha hagyja magát felcsinálni akkor egye majd meg. Tuti akkor is kelleni fog a hapsinak. A nagyszülők is örülni fognak még egy gyereknek.
2018. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Mi közöd van két felnőtt ember döntéséhez? 10 év még nem a világ vége. Ha nálad ez már kimeríti a normális kategóriát akkor ott bajok vannak. Csak úgy kiváncsiságból. A nagyszüleid között mennyi a korkülönbség?
2018. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek a 3. válaszolóval.


Semmi közöd a kapcsolatukhoz és szerintem csak irigy vagy, mert neked nincs senkid.


Két felnőtt emberről van szó, akik hagyj döntsék már el, hogy mit akarnak és nem kíváncsiak a te véleményedre.


Párommal én is gumi nélkül voltam és vagyok is a mai napig. De mi majd 5 hónap járás után voltunk együtt.


Külső szemmel egyébként honnan tudod, hogy milyen kapcsolatuk? Te nem látsz bele, hogy tudd, hogy milyen is valójában.

2018. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
Az ő magánügyük, egyik ismerősöm szülei között 11 év a korkülönbség, és jól működik a házasságuk már jónéhány évtizede.
2018. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, miből gondolod, hogy nincs senkim? :D Egy 18 éves és egy negyven éves is felnőtt, mégsem gondolnám, hogy normális, ha kapcsolatban vannak. Teljesen más életszakasz, más tervek stb. Tíz év azért elég nagy különbség, ilyen korban a pasi már családot alapítana stb , míg a csaj épp most bontogatja a szárnyait és azt sem tudja, mit akar az élettől
2018. máj. 14. 20:32
 7/24 A kérdező kommentje:

Ja, és eléggé belelátok a kapcsolatukba , mivel a barátnőm szinte minden felmerülő problémáról beszámol (ami meglehetősen sok egy alig egy hónapos kapcsolathoz képest). Ők nem 5 hónap után voltak együtt, hanem a legelső nap, amikor személyesen találkoztak. Ja, és nem szed tablettát...úgyhogy nem gondolom, hogy olyan remek ötlet gumi nélkül szórakozni. Persze nem szólok bele mit csinálnak, csak kíváncsi voltam a véleményekre, ennyi

Egyébként a szó, amit keresel, a hadd* nem pedig a hagyj.

2018. máj. 14. 20:36
 8/24 A kérdező kommentje:
Hármas, a nagyszüleim közt öt év a korkülönbség, de nehogy már úgy csinálj mintha ugyanazt a világot élnénk mint nagyszüleink korában, amikor átlagosan 20 évesen szültek a nők, a férfi tartotta el a családot, stb
2018. máj. 14. 20:38
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
A leszavazgatásoddal pedig csak megerősíted az éretlen viselkedésedet. :D
2018. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Miért kell keresztre feszíteni a kérdezőt?

Megmondod a véleményed azt mész tovább.

2018. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!