Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hol ismertétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismertétek meg a párotokat? Férfiak és nők tapasztalata is érdekel.

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdésben leírt dologra lennék kíváncsi mivel nemtudom hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy nem találok magam mellé senkit vagy mi a fene :D Szóval kíváncsi lennék hogy ti hol ismertétek meg a párotokat hátha ötletet tudnék meríteni a válaszokból és új helyeken is megpróbálkozni mert ugye sosem tudni hol találjuk meg az igazit! :D Na szóval akinek van tapasztalata írja le bátran akár férfi akár nő.

2018. máj. 15. 20:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak te vagy így vele, nyugi. :) Régebben itt a Gyakorin ismertem meg 2 páromat is. Egy ideje lehetetlenség ismerkedni, így itt letettem róla, társkeresőre sem járok már, élőben pedig nehéz (munkámból adódóan).
2018. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Heart of Darkness ***** válasza:
35%
Az interneten :D
2018. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

első válaszoló:Igazad van nem könnyű annyi hogy nekem van időm a személyes ismerkedéshez bár többnyire csak hétvégén de legalább van!

2. válaszoló:pontosabban hol ha szabad kérdezni? :D Fb,társkereső vagy valami hasonló?

2018. máj. 15. 20:22
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Nyári munka során.
2018. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Falunapon.
2018. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
na ezek is tök jó ötletek a második főleg! amúgy ment mindenkinek a zöld kéz!
2018. máj. 15. 20:31
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Ismerősökön keresztül. A munkahelyemen összebarátkoztam valakivel, csináltunk közösen egy bulit, ott ismertem meg. Aztán persze nem akkor jöttünk össze, de elég mély benyomást tettünk egymásra
2018. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Szó szerint bárhol lehet. Az eddigi barátnőimet iskolában, edzésen, baráti társaságon keresztül, egyetemen, szórakozóhelyen, koncerten, házibuliban, fesztiválon ismertem meg.

Olyan helyeken, ahova egyébként is járok, nem társkeresési céllal.

2018. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Chat.hu-n ő ráadásul akkor költözött el jóóó messzire.


Fél évig csak neten beszéltünk, aztán első randi, majd fél év háromhetenkénti ingázás után kiköltöztem hozzá.


1,5 éve élünk együtt :)

2018. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Orgia
2018. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!