Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata olyan kapcsolatról, ahol az egyik ember vegán, másik nem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek valakivel, aki egészségügyi okokból vegán. Nem zavart eddig, mert nem az a fajta, mint egyéb vegán ismerőseim, akik folyamatosan tolják a nézeteiket a másikra és mindig ***szogatnak. Ő tök normális, nem zavarja, hogy mások esznek mindent, ugye ő sem elvi okokból él így.


Viszont gondolkoztam, hogy a mindennapokban mekkora problémát jelentene ez. Egyik éjjel itt aludt, és reggel konkrétan nem tudtam neki semmi ételt adni, amit meg tudna enni. Ekkor gondolkoztam el, hogy nem tudok vele sehova csak úgy random beülni, enni egy gyrost/pizzát/hambit, étterembe menni, csak úgy, ha előre találunk olyan helyet, ahol ő is tud enni.


Van valakinek tapasztalata ilyen "felemás" kapcsolatról? Működhet? Bármilyen tanácsot/történetet szívesen veszek.



2018. ápr. 3. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Van. Én nem vagyok vegán, de nem is azokat az ételeket eszem amit egy pasi (szívesen). Nem eszem Mekiben, nem szívesen eszem zsíros, hizlaló dolgokat. Nem gondolom hogy sokkal másképp működne ez is. Nyilván ha hosszabb távon együtt maradtok, lesz majd olyan is a hűtődben amit megtud enni. Mint ahogy én is vettem olyan yoghurtot, kenyeret, növényi tejet, amit én szeretek vagy eszek. Nem egy nagy ördöngösség.
2018. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó alkalom arra hogy tudatosítsd magadban: nem neked kell kiszolgálni. Majd ő szépen csinál magának kaját. Házon kívül enni meg nem létszükséglet, illetve ma már azért sok helyen van vegán opció, vagy ha nem is vegán eredetileg, d emeg lehet beszélni a pincérrel, hogy hagyjanak ki belőle bizonyos dolgokat.
2018. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mikor megismerkedtem párommal, vegán voltam. Ő nem, sőt. Mégis, ha mentem hozzá, előre bevásárolt, növényi tej, recepteket nézett, stb. Nem evett húst, ha találkoztunk, pedig mondtam, hogy nem zavar, egye nyugodtan - pedig én elvi okokból voltam vegán. Nagyon jól esett a figyelmessége. Budapesten elég sok vegán hely van, mi ilyen helyeken ettünk, nyitott volt rá, és ízlett is neki.

Már nem vagyok vegán, de ez egy másik történet, a kapcsolatunk első évében az voltam végig, sosem volt ebből konfliktusunk.

2018. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, lakto-ovo vega vagyok, húst nem bírok enni egészségi problémák miatt.


Semmi problémát nem jelent.


- főzés: mindent megcsinálok hússal (a kedves szereti nagyon), én viszont eszem szószt-tésztával, a köretet kicsit átformálom magamnak

- étterem: mindenhol tudok húsmentes ételt kérni (leves, tészta, pizza, ilyesmi)

- gyorskajáldák: ő eszik hambit, én iszok egy kávét, vagy elnyalogatok egy fagyit


Megoldható a dolog simán :)


29n (6 éve lakto-ovo).

2018. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!