Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljon egy szűz srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy szűz srác ha rámozdul a lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt (ő 19, én 20) és egyértelműen szeretne haveri barátságnál közelebb kerülni, egyértelmű utalásokat tesz, mond stb., érdeklődik.


Nekem sajnos még nem volt kapcsolatom, neki meg már több is, tapasztalt :D


Engem is érdekel a lány, bejön, de ugyanakkor próbálok vele távolságtartó lenni, mert félek, hogy mi van ha kiderül, persze így meg sose fogok kapcsolatot létesíteni, tehát ördögi kör az egész.


Egyébként senki nem mondaná meg ezt rólam, magas, sportos vagyok, helyesnek vélt fejjel :D


Ti mit csinálnátok?


2018. máj. 18. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Biztos hogy fiú vagy?
2018. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért kérdőjelezed ezt meg?
2018. máj. 18. 10:52
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Én nem kamuznék meg húzódoznék pl.

Gondolj bele: ha felvállalod előtte, hogy szűz vagy, akkor két lehetőség van:

- vagy továbbra is érdeklődni fog, és lefekszik veled

- vagy nem.

Nem tudok arányokat, hogy melyik az esélyesebb de mondjuk tegyük fel, hogy 50-50%.

De ha tartod a távolságot, és nem mersz belevágni, akkor 10000%, hogy nem lesz semmi a dologból.

Ha kamuzol, akkor nagyon nagy az esélye, hogy rájön és kihajít.


Nagyobb esélyed van az őszinteséggel.


Olyan lány vagyok, aki feküdt már le szűz pasival, több más partner után is, semmi gond nincs ezzel. :D

2018. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó a logikád :D
2018. máj. 18. 10:59
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Jojj vele ossze es veszisd el vegre azt a franya szuzesseget!
2018. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút nem vagy még abban a korban, hogy ezt cikinek kéne érezni. Azért belül érzi az ember, hogy hogy kell egy nővel bánni, mi az, ami mehet, mi az, ami tilos - egy úriembernek ezt tudnia kell. Aztán már csak rá kell bíznod magad a dolgok sodrására.
2018. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Dugd meg.

Más kérdés?

2018. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves priviíró!

Mi az, hogy honnan tudná meg? :D Hát mondjuk az emberek szoktak beszélgetni egymással, legalábbis mifelénk még él egy ilyen szokás. :D

2018. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el ezt az egész szűz vagyok kérdést. Ha érdekel a lány, építsd a kapcsolatot, ha szóba kerül, nyugodtan mondd el hogy szűz vagy, nem dől össze a világ. Ettől még lehettek iszonyú boldogok egymással...csak nyugodtan.
2018. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Sokat agyalsz. Így gáz. De ha normálisan és lazán fogod fel, akkor nem ciki, hogy még szűz vagy. Légy férfi és ne tökölj... azt minden nő utálja.

Hívd el ide-oda, randizzatok, légy bátor, viszonozd a közeledést, de beszélgessetek is könyörgöm. Gondolom szóba jött már, hiszen tudod hogy tapasztalt. Ez egy tökéletes alkalom lett volna, hogy elmondd: neked még nem volt kapcsolatod. Csak ennyit kell mondani, ha nem buta a csaj, akkor levágja. Próbáld felhozni a témát, kérdezgesd, legyen benned egy kis kreativitás és problémamegoldó képesség...

2018. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!