Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megbeszélünk egy találkozót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbeszélünk egy találkozót mondjuk egy kávézóba kinek illik ott lenni előbb vagy mit kell/nem kell csinálni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez főleg a személyiségedtől függ.


Van olyan, aki el tudja érni, hogy aznap este már dugja azt a csajt, más meg még 1 hónap után is ott tart, hogy csak kávézgat vele.


Én általában hamarabb ott vagyok amúgy.

2018. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi rosszat mondtam? A sok lúzer nem hiszi el, hogy 1 nap alatt is meg lehet fektetni egy nőt?


Szánalom...

2018. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
#2: az nem nő, hanem rib anc. 🙃
2018. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Előző:


Hülyeségeket beszélsz, és pontosan az ilyen alakok miatt kell elnyomni a nőknek a szexuális vágyaikat, mint amilyen te vagy.


A 21. században élünk. Kölcsönös vonzalmon alapuló szex nem bűn, ha mindketten akarják.

2018. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem az a fontos,hogy ki van ott előbb, inkább az,hogy a megbeszélt időre mindketten odaérjetek. Ha mégsem megy, pl. dugó miatt, akkor szólni kell a másiknak,hogy késik, elnézést, igyekszik.


Ha nagyon az "illik"-et nézzük, inkább a férfinak, aki várja, "fogadja", a nőt. De a lényeg a pontosságon van.

Sosem illik elkésni, ez nálam fő szempont, akár munkában, akár magánéletben.

Van amikor nem lehet ezt kiszámítani, pl. ha autóval mész és dugóba kerülsz, ezért is írtam azt,hogy akkor szólni kell.

2018. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok és soha nem szoktam elkésni, inkább előbb ott vagyok, de nekem az lenne a kínos, ha belépek és én keresgessek valakit. De az is igaz, hogy a férfi fogadja a nőt...
2018. máj. 25. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy hiszem annak kellene hamarabb megérkeznie, aki elhívta a másik felet.

Számomra kínos lenne a randi ha én várnék a férfira.

2018. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell ilyeneken gondolkodni. Meg van beszélve az időpont, legkésőbb addigra igyekezzen mindenki odaérni. Ha lehet, hogy valami közbejön, dugó, felső-vezeték szakadás, arra az esetre számot cserélni és szólni a másiknak, ha késel. Nincs olyan, hogy valamit kell csinálni, nem is szabadna ilyenekre kapcsolatot alapozni. Tegyen mindenki úgy ahogy jól esik. Ha te szeretsz előbb ott lenni (én is így vagyok vele), akkor legyél ott előbb és kész. Ha a pasi ezen fönnakad, akkor nem is érdemes vele foglalkozni.
2018. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki fizet az annyit késik amennyit akar.


Amugy en is egy alkalom alatt ott cagyok hogy fektetem a csajokat de azok foglalt lanyok akik beleragadtak egy roasz kapcsolatba ami mar nem az en hibam.

Egy latte és megy a cumi...nyáron fagyikehely..

És még mondják hogy drágaság van? Xd



Ui:ne legyetek kapcsolatban 2 év után minden szar lesz és lehet a csajotok nekem fog rinyálni miközben ti melóztok...a párkapcsolat mint életforma már bomlóban van.

Köszönöm Való világ éden hotel facebook tinder snapchat stb stb stb

2018. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig az összes randimnál a pasik voltak ott előbb, mindig legalább 5 perccel. Én pedig pontosan érkezem vagy ha nem akkor szólok mondenkèpp. De tènyleg furcsa lenne ha egyszer en érnek oda hamarabb , szokatlan.
2018. máj. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!