Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randira illik, kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randira illik, kell virágot vinni a hölgynek? Elég ha csak meghívom fagylaltozni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Fölösleges, kellemetlen azt cipelni még, bőven elég egy fagyi.
2018. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Elég a fagyi. Első randira szerintem túlzás a virág.
2018. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Senkinek semmit sem "kell", de lehet.


Ha teszel valamit azért tedd mert tenni akarod, ne azért mert várják tőled.

2018. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok tolakodó lenni, de ugyanakkor érzéketlen sem, azzal hogy nem viszek, hiszen a nők többsége igényli és másképp tekint egy férfira, ha kap egy szál virágot ajándékba.
2018. máj. 22. 23:33
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Magyar viszonyok közt az is nagy dolog,ha egy 200 ft-os kávét nem sajnál egy pasi egy csajra,nem,hogy egy fagyit.


Ha a fagyin felül még is szeretnél valamit,akkor inkább adj egy pici I love Milkát,azt legalább be tudja tenni a táskába,meg esetleg otthon a hűtőbe.Vagy egy szívecskés marcipános csoki is tökéletes.


Amúgy tényleg aranyos,hogy így készülsz randira,tök komolyan. <3

2018. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Felesleges. Csak útban van, elhervad.
2018. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem szeretek virágot kapni

Számomra felesleges mert csak a kukában landolna

Virág a természetben szép csak

Csokit jobban szeretem

2018. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Az, aki "hölgy"-nek nevezi a nőket, az valószínűleg már nem fiatal, sőt. Így az első randis partner sem lány, hanem egy idősebb nő.

A válaszoknál vedd figyelembe, hogy a virág általában pozitív a nők szemében, a férfiak meg leginkább csak felesleges vacaknak látják, ami elhervad.


Szerintem vigyél neki, de ne óriás csokrot - 1 szál virág sosincs útban. :)

Olyan jó, amikor egy jól sikerült randi után nem marad az ember teljesen egyedül, hanem marad valami kis kézzel fogható emlék, ami még finom illatú is. :)

2018. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Én soha nem vittem első randira virágot. Azt szerintem ki kell "érdemelni" egy nőnek. Csoki, fagyi szerintem bőven jó. Virágot adni nekem egy bensőségesebb, bizalmasabb dolog annál minthogy egy lényegében ismeretlen nőnek adjam. Függetlenül attól, hogy mennyire tetszik.


Viszed a virágot nagy reményekkel, aztán meg kiderül, hogy végig cidázta már a fél várost és aláfeküdt már ennek is, annak is. Nem-nem, virágot majd akkor, ha nőként fel tudok rá nézni.

2018. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, máshogy tekintek arra, aki virágot vesz. Megjátszósnak hiszem, aki be akar nyalni. Első randin nem ismer, nem tudja, szeretem-e a virágokat vagy milyeneket szeretek. Csak egy filmből lopott, a nagy átlag nőknek szóló gesztus, nem rólam szól, hanem a férfiról.
2018. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!