Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek vele randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek vele randizni?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akit kb 1 hete ismertem meg,miközben utaztam.

Már az utazás alatt is flörtölgetett,elèg kötetlen volt a beszélgetésünk

Igen ám de miután elvaltunk kicsit utanna neztem a sracnak és kiderült,hogy van baratnője.

Akadt egy pár közös ismerős akinél érdeklődtem a srácról és mindenki furcsálta a helyzetet mert komolynak ismerik nem olyannak aki megcsalja a barátnőjét.

Azóta szinte minden nap beszéltem a sráccal mivel keresett...eleinte tagadta h van barátnője,aztan tegnap mégis bedobta a törölközőt és elismerte hogy tényleg van neki.

Ennek ellenére mégis velem akar találkozni?


2018. máj. 30. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennek ellenére te még találkoznál vele? Magadat minősíted.
2018. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Ő akar a két szék közé esni. Bár, hogy így próbál nyílt lapokkal játszani, lehet már korántsem olyan felhőtlen a viszonya a barátnőjével.

Nagyon sok változós a dolog, még csak tippelni sem lehet/érdemes az ilyesmikben. Viszont az idő és a beszélgetés megoldja.

2018. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért mennék randizni egy foglalt pasival? Legyen már egy kis tartásod.
2018. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az elsővel. Ha elmész vele találkozni úgy, h tudod, h van barátnője, akkor te sem vagy különb.
2018. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Tuti nem. Kamus, megbízhatatlan, hűtlen. Ha mégis elmész, magadat minősíted vele.
2018. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Milyen elkeseredett nyomorultnak kell ahhoz lennie az embernek, hogy egy ilyennel egyáltalán eszábe jusson randizni? Jesszus.
2018. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Én megszakítanám vele az összes kapcsolatot.


Mondjuk én nem is szorulok rá ilyen alakokra, találok magam mellé egy normálisat.

2018. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább a barátnőjével találkoznék, hogy felvilágosítsam, micsoda "főnyeremény" a pasija. :DDD
2018. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!