Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, ha ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha ismerkedek valakivel tényleg kellenek taktikák, unalmas állásinterjúra hasonlító kérdések, lenyűgözni a másikat vagy arról beszélni ami jól esik és a valódi ismerkedésre törekedni?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedek akkor a lehető leggyorsabban akarok túllesni a sablon beszélgetésen és inkább beszélgetnék kicsit komolyabb témákról. Úgy vettem észre, hogy nem mindenki díjazza ezt és ez elég szomorú. Hogyha megszeretnék ismerni valakit akkor nem csak az élményeire vagyok kíváncsi, üres csevegésekre, mekkorát bulizott a hétvégén, milyen szelfit csinált magáról, hanem arra hogy mik a belső értékei, mennyire odaadó, önzetlen, milyen a világnézete, politikai hovatartozása és az utóbbin nem kell az, hogy egy oldalon álljunk csak jó lenne, ha lenne egy minimális nézete.

Úgy látom mintha sokan berögzült szabályokkal ülnének be egy randira, ami miatt nem tud felszabadulni az ember és megfelelési kényszerei vannak a másik miatt, hogy "jókat mondok e vagy nem?" "most akkor untatom?"

Persze egy alapvető szabályzat kell ide, ami csak annyiból áll, hogy "csináld és mond azt amit szeretnél csak ne árts ezzel a másiknak!"


2018. máj. 30. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha taktika kell, hogy fenntartsuk valaki figyelmét és érdeklődését, már régen rossz. Szerintem a legegyszerűbben járható út, ha úgy viselkedem, amilyen vagyok. Ha ez nem tetszik a másiknak, legalább hamar kiderül.

Mi értelme valakit lenyűgözni, ha a továbbiakban nem tudnám fenntartani azt a szintet, amit csak időlegesen mutatok. Ha kedvel, önmagamért fog. Az üres csevegéseknek is megvan a maguk helye, de ha igazán meg akarok valakit ismerni, akkor a gondolatai érdekelnek, hogyan velekedik magában, milyen érzéseket, hogyan él meg.

2018. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Betokosodott a mai világ, kényszerből vannak a kapcsolatok. Én is ilyen vagyok, ezért megijednek az emberek. Ez azért történik, mert hiába akarod a valódi énjüket megismerni, ha ők sem ismerik magukat és nem tudnak szembenézni, "ez vagyok én" alapon.

ha belenézel a kapcsolatokba is, minek ha még nincsenek készen? Minek belemenni egy olyan játszmába, ha nem vagy készen és csak sérülést kapsz lelkileg az ideiglenes partneredtől. Felesleges ezt vitatnod, főleg itt, itt az oldalon kevesen vannak olyan nézőponttal mint te. Nézd csak meg a szexualitás részét, sőt az összest ha megnézed, látod, hogy ebben élünk, ez van. Nem nagyon lehet innen kilépni, Földről még nem tudok elutazni a sok nem normális ember miatt.

Sose hívtam egy lányt se randizni, de mindig ha visszagondolok, hogy jutottam bárkinél bárhova, az azért volt, mert csak önző önmagamként éltem meg a pillanatot, legyen jó nekem, élveztem a pillanatot és magammal rángattam ezzel. Aztán mi lett belőle, lényegtelen, egy jó élmény, rajtad áll mit, hogy, hogyan és milyen fajta kommunikációt küldesz vagy fogadsz, ha valaki nem úgy fogadja és nem halad a vasúton veled, akkor nem. Legyél te a vonat amin nincs fék, aki marad, az marad aki nem az pedig nem. :)

Anál vonaton nincsen fék.

2018. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azok, amiket te ki szeretnél deríteni nagyjából egy sima csevegésből is ki tudnak derülni. Én mondjuk nem szeretem az ilyen randikat. Inkabb azt szeretem, ha valamilyen társaságba közösen járunk, vagy ez akár netes közösség is lehet, és hosszasabb idő alatt apránként kiismerjük a másikat, és abból lesz vagy vonzaolm, vagy nem. De ilyen randin, ahol együtt vagytok mondjuk 3 órát, kajáltok egyet... semmi nem fog kiderülni elsőre. Sok találkozó kell és amiket szeretnél tudni úgyis kiderülnek apránként. Én ha valkivel szimplán egy randira mennék, akkor engem a komoly filozofálgatás taszítana a másiktol, holott megjegyzem nagyonis szeretek mélyebb dolgokról beszélgetni. Szerintem ezeket mellőzd egy randin. Ott a lényeg az, hogy mindketten vidámak legyetek, hülyéskedjetek, és viccesen ismerjétek meg a másikat.
2018. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Egy csomó ember (jellemzően talán pont a visszafogottabbak) idegenkedik attól, hogy egy idegennek azonnal kitárulkozzon. A felszínes témák/small talk épp arra való, hogy _lassan_ és fokozatosan lehessen közeledni egymás felé és eljutni a komolyabb témákhoz.
2018. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nővel ismerkedsz, mindig taktikázni, játszmázni kell. Oda kell figyelni, mikor mit felelsz a shit tesztekre, meg kell játszani a kemény macsót, a romantikát pedig kerülni kell csakúgy, mint az őszinteséget. Nyilván ez így baromi kényelmetlen, de ez az út a puncihoz.
2018. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Furcsállom a gondolkodásod. Ha azt látnám, hogy egy lányról épp semmirõl nem lehet beszélni bulizáson és szelfizésen kívül, akkor kapásbòl rájönnék arra, hogy nem túl komoly nõ, fölösleges az idõm fecsérelnem rá. Szerintem az ilyesmi magától jön.. de ha te komolytalan nõkkel állsz le, akkor hiába várakozol arra, hogy valami komolyról beszéljetek.

Ha ismerkedek valakivel, akkor már az elsõ beszélgetésbõl lejön, hogy kb. milyen ember, már elsõre lenyūgöz, amikor a céljairól és elképzeléseirõl beszél. Aki viszont üres értelmetlen, fecsegéseket nyom, arról máris megvan a véleményem, hiába várok tõle “jobbat”, mindenbizonnyal õ az idõ nagyrészében ilyen.


Te próbálsz nekik megfelelni, de nem furcsa neked, ha õk így nyílvánulnak meg? Az ismerkedõ partnerednek is érdeke, hogy imponálni próbáljon NEKED, már az elején is, de ha õ ezt így teszi, üres fecsegésekkel, akkor nem hinném, hogy jobbat várhatsz tõle a késõbbiekben.

2018. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 A “small talk”-ból is nagyjából sok minden kiderül. Nem kell kitárulkoznia teljesen, de az ember ilyenkor is odafigyel arra, hogy mit mond:) fõleg ha õ is jó benyomást akar kelteni az illetõ személynek. Ha már a small talk-ok folyamán is kiderül, hogy teljesen eltér a szó, két különbözõ irány vagytok, semmi közös nincs, untatják egymást, akkor nincs sok értelme “mélyebbre” menni.
2018. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!