Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első valódi csók (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első valódi csók (? )

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és azt hiszem végre találtam egy olyan lányt akivel képes lennék együtt lenni.A problémám az,hogy sosem volt még alkalmam valódi érzelmekkel megcsókolni valakit és félek,hogy elrontom. Segítséget kérnék...nem azt várom,hogy sablon szövegeket írjatok(pl. az első csók izgalmas kell,hogy legyen és hasonlók) hanem azt,hogy nálatok az milyen. Mennyire használjátok a nyelveteket? Meddig szoktatok "ellenni" egymással? stb...


Előre is köszönöm!



2015. ápr. 12. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szimpla csókról van szó. Attól, mert érzelmeid is vannak, az csak egy dolog. Nyilván ettől fog többet jelenteni neked a csók, de attól a csók csak csók.

Úgyis érzed a lányon, a megnyilvánulásain, hogy meddig mehetsz el, ő mit szeretne, és e szerint csináld.

2015. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk az elso csok kicsit ugyetlen de annal jobb volt. Egyikunknek se volt meg parja az elott. En adtam neki egy szajra puszit o pedig elkapta a derekam magahoz huzott es szenvedelyesen megcsokolt. A nyelvunkkel lassan felfedeztuk a masik szajat, ajkait. Nagyon nagyon jo volt meg most is jo erzes ont el ha ragondolok pedig mar 3 eve egyutt vagyunk :) 18/L
2015. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 17 voltam az első alkalomkor, a partnerem 16. Neki volt már kapcsolata, szóval ismerte már a dörgést.

DE NEM kell félni attól, hogy elrontod. Egy fél pillanatig sem gondoltam rá, hogy elrontom, és meg is lett az eredménye, már az első pillanatban úgy éreztem, mintha egész életemben ezt csináltam volna :)) És ő sem érezte, hogy egy kezdővel nyalakodik.

2015. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gumiembeR666 válasza:

Az én első csókom rettenetes volt,neki nem az első csókja volt,de nagyon nyomult és rettenetesen csinálta..

Viszont azóta csak olyanokkal hozott össze az élet akikkel majdnem kivétel nélkül szuper volt.

Csak ne parázz rá és ne nyomulj túlságosan ennyi az egész ! ;)

2015. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!